Pochodzący z Florydy Nick Anglada, twórca motocykli customowych, do spółki z gwiazdą amerykańskiego baseballu, Kenem Griffeyem Juniorem, zbudował w tydzień niezwykłego cruisera, poświęconego tematyce ukochanego sportu Amerykanów.

W cruiserze, powstałym na bazie Yamahy Star, w oczy najbardziej rzuca się sześć piłeczek baseballowych, podpisanych przez gwiazdy sportu, które umieszczono w specjalnych przezroczystych panelach po bokach zbiornika paliwa. Część metalowych elementów motocykla pokryto kosztowną farbą proszkową z odparowanego tytanu, tworzącą niezwykły, wielokolorowy efekt.

Motocykl powstał w zaledwie tydzień, a jego twórcy przeznaczyli go na aukcję charytatywną dla potrzebujących dzieci, która odbędzie się w Nowy Rok. Inne prace Nicka Anglady możecie obejrzeć na jego stronie internetowej, gdzie znajdują się m.in. biała Hayabusa czy Gladius w wersji Supermoto. 
 

Więcej w Ciekawostki
Suzuki Hayabusa Predator

Hayabusa Predator to nie tylko motocykl, którym mógłby poruszać się obcy. To po prostu kolejne wcielenie brzydkiego kosmity. Jednoślad powstał...

Zamknij