Yamaha Xenter 2015 - Motogen.pl

Ze zróżnicowaną gamą modnych i funkcjonalnych modeli, Yamaha jest jedną z wiodących marek na rynku skuterów. Rosnący ruch ulicznych w miastach w Europie sprawia z kolei, że mobilność oferowana przez skutery zaczyna przemawiać do coraz większej liczby mieszkańców europejskich miast. W jednośladach z automatyczną skrzynią biegów doceniają oni stylowy, wydajny i przystępny cenowo sposób poruszania się po zatłoczonych metropoliach.

Gamę miejskich skuterów Yamahy tworzą eleganckie, praktyczne jednoślady, które oferują realną, przystępną cenowo alternatywę dla pozostałych środków transportu. Co więcej, gama ta stale się rozwija dzięki nieustannie wprowadzanym ulepszonym modelom.

 

PRZYSTĘPNY CENOWO I WYRAFINOWANY MIEJSKI SKUTER NA DUŻYCH KOŁACH

Niezwykłe połączenie stylu, wyrafinowania i przystępnej ceny lokują Xentera wysoko na liście miejskich skuterów Yamahy. Dostępny w dwóch wersjach, napędzany 4-suwowym, 4-zaworowym silnikiem chłodzonym cieczą, o pojemności 150 cm3 lub 125 cm3 jest jedynym skuterem z dużymi kołami na rynku wyposażonym w tylne zawieszenie Monocross. Ten pojazd został stworzony po to, by oferować zwinne prowadzenie i osiągi wystarczające do szybkiego przemieszczania się po mieście.

W 2014 roku ten popularny w Europie skuter na dużych kołach otrzymał kilka modyfikacji, które podkreślają jego nowoczesny i modny wygląd. Na nowo zaprojektowana podwójna kanapa została pokryta materiałem o zwiększonej przyczepności, którą zdobią estetyczne obszycia. Nowe światło tylne i kierunkowskazy o przezroczystych soczewkach nadają pojazdowi szyk. Wśród wersji kolorystycznych Xentera pojawił się elegancki matowy brąz Mocaccino Brown.

Wyjątkowe połączenie 16-calowych kół z wyrafinowanym tylnym zawieszeniem Monocross oraz precyzyjnym widelcem teleskopowym zapewnia płynną i pewną jazdę po nierównych nawierzchniach miejskich ulic. Szeroka, płaska podłoga i wyprostowana pozycja jazdy sprawiają, że ten ekonomiczny skuter na dużych kołach jest jednym z najwygodniejszych w swojej klasie.

Oferta oryginalnych akcesoriów do Xentera zawiera owiewkę (dostępną w dwóch rozmiarach) oraz kufer centralny, montowany bezpośrednio do tylnej części skutera bez konieczności zakładania stelaża. Dzięki tym elementom kierowca Xentera będzie miał zapewnioną ochronę przed wiatrem połączoną z obszerną przestrzenią bagażową.

 

MODYFIKACJE NA ROK 2015

· Nowe światło tylne i tylne kierunkowskazy z przezroczystymi soczewkami

· Nowa wersja kolorystyczna – matowy Mocaccino Brown

· Nowa kanapa o zwiększonej przyczepności, z obszyciami

GŁÓWNE WŁAŚCIWOŚCI

· Elegancki, nowoczesny i modny miejski skuter na dużych kołach

· Praktyczny, funkcjonalny i wygodny

· Duże, 16-calowe koła o lekkiej, 5-szprychowej konstrukcji

· Żywiołowy i ekonomiczny, 4-zaworowy, 4-suwowy, chłodzony cieczą silnik SOHC

· Dostępny w wersjach z silnikiem o pojemności 150 cm3 lub 125 cm3

· 267 mm przedni hamulec tarczowy i 150 mm tylny hamulec bębnowy z UBS (Zintegrowany System Hamulcowy)

· Wyjątkowo obszerna, płaska podłoga

· Zaawansowane tylne zawieszenie Monocross – unikalne w tym segmencie

· Precyzyjnie reagujący widelec teleskopowy

· Stylowy podwójny przedni reflektor i tylne światło LED

· Pełne oprzyrządowanie LCD

· Zintegrowana tylna półka pod kufer

WARIANTY KOLORYSTYCZNE

– MDYNM4 (Matt Mocaccino Brown) – NOWOŚĆ

– BWC1 (Competition White)

– SMX (Midnight Black)

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Pełna specyfikacja techniczna dostępna na: www.yamaha-motor

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany