Wyprawa motocyklowa CZARNOGÓRA 2014 - Motogen.pl

Uczestnicy tej wyprawy to czwórka zaprawionych w motocyklowych podróżach przyjaciół: Robert i Ania oraz Rafał i Jola, którzy w podróż udadzą się na dwóch motocyklach Suzuki V-Strom. Będzie to ich kolejna wspólna wyprawa na południe Europy.

Ekipa zamierza przejechać blisko 6 tyś. kilometrów w 15 dni. Celem wyprawy jest Czarnogóra. Jednak za nim tam dotrą na miejsce, chcą odwiedzić jedno z najbardziej niezwykłych miast świata Stambuł i postawić nogę na kontynencie azjatyckim. Będzie punkt zwrotny ich podróży. Dalej planują przemierzyć północną Grecję, Macedonię i Albanię. W drodze powrotnej pojadą przez Chorwację oraz przez Bośnię i Hercegowinę.

Szykuje się niezwykła trasa. Wyprawa wyrusza 5-go września i nie będzie ograniczona żadnym szczegółowym planem. Postoje, odpoczynki i noclegi same skrystalizują się w toku podróży. Jedno co pewne to poszukiwanie wrażeń z jazdy i odwiedzenie ciekawych miejsc.

Więcej informacji o przygotowaniach do wyjazdu oraz opisy trasy i motocykli, a także relacje z poszczególnych etapów wyprawy znajdziecie na facebookowym funpage’u Czarnogóra 2014