Wszyscy kochają Vespę, nawet Harleyowcy - Motogen.pl

Vespa to firma kojarząca się raczej dosyć pozytywnie. Nawet osoby, które na co dzień nie poruszają się jednośladami, znają włoskie skutery, które są obecne na rynku od przeszło 63 lat.

Dlatego zapewne Vespę stać na przymrużenie oka i zaryzykowanie stwierdzenia, że wszyscy kochają skutery sygnowane charakterystycznie wygiętym napisem. A jak wszyscy, to wszyscy – wyjątków nie ma. Nawet wśród tych, którzy pozornie nie mają ze skuterami nic wspólnego.

Najnowsza reklama jednego z modeli Vespy prezentuje twardego Harleyowca, który wraca ze spotkania w gronie motocyklistów. Obok garażu, gdzie parkuje swojego potężnego choppera, stoi śliczna, jasnoniebieska Vespa ET4. Czyż można się jej oprzeć? Na pewno nie. Nasz twardziel początkowo przechodzi obok skutera obojętnie, ale zawraca. A potem… Zobaczcie sami. Mina sąsiada, właściciela niewielkiego jednośladu – bezcenna.

A nam podoba się fakt, że coraz więcej pojawia się na świecie reklam motocykli i skuterów, które są wykonane z dużym poczuciem humoru i smakiem. Oby tak dalej! Miłośnicy Harleya chyba się nie obrażą…
 

Więcej o motocyklach Vespa