Wiosna z Ducati 2018 - Góry Świętokrzyskie zdobyte! - Motogen.pl

Imprezę zlokalizowano w Hotelu Uroczysko w Cedzyni prawie nad samym jeziorem w leśnych ostępach. Lokal o wysokim standardzie był wymarzoną bazą do zwiedzania Województwa Świętokrzyskiego.

W piątek przybyli uczestnicy mogli obejrzeć najnowsze modele Ducati, zjeść wspólną kolację, zakupić akcesoria z logo Ducati oraz zapisać się na jazdy testowe pojazdami z portfolio Inter Carsu (marki Aprilia, Ducati, Moto Guzzi, FB Mondial, SYM i Vespa) a także Porsche Warszawa, które było partnerem wydarzenia.

W sobotę po śniadaniu uczestnicy w trzech grupach udali się na przejazd trasami Województwa Świętokrzyskiego i krańców Mazowieckiego. W międzyczasie skorzystali z pysznego lunchu podawanego na zaporze na Jeziorze Chańcza a po powrocie do Hotelu czekała ich biesiada.

Niedziela stała pod znakiem jazd testowych motocyklami oraz autami marki Porsche.

Event był doskonałą okazją do odwiedzenia Kielecczyzny, przetestowania nowości marek firmy Inter Cars, czy relaksu w hotelowym SPA. Szkoda, że drogi były nieco mniej kręte a ich nawierzchnia w gorszym stanie niż na poprzednich imprezach w Karkonoszach i Tatrach, ale widoki w pełni rekompensowały tę niedogodność. My nie możemy doczekać się kolejnej edycji tym razem Jesieni z Ducati, ale nie będziemy jeszcze zdradzać gdzie i kiedy się odbędzie. W odpowienim momencie oczywiście was poinformujemy!

Więcej o motocyklach SYM