[WIDEO] Yamaha zapowiada nowy model motocykla z rodziny MT - Motogen.pl

Właściwie nie wiadomo, czego możemy się spodziewać, ponieważ seria MT jest już dostępna w wariantach 125, 320, 689 i 847 cm3. Niedawno producent we współpracy z Roland Sands Design przedstawił również model MT-09 w wersji retro wyścigówki w ramach projektu Faster Sons.

Oprócz tego MT-07 i MT-09 mają swoje specjalne wersje, które nie były jednak szumnie zapowiadane przed premierą. MT-09 jest także dostępna w odmianie Tracker, która jest sportowym turystykiem. A może producent przez rok usypiał naszą czujność i przedstawi MT w owiewkach sportowych? Nie wykluczamy również, że może to być produkcyjna wersja trzykołowca zaprezentowanego w Tokio.

W opisie filmu czytamy:

„Wielki wybuch jest nieunikniony. Powstanie z niego nowy, wybuchowy gatunek ciemnej energii, którego przeznaczeniem jest zmiana świata MT. Zainspirowany przez dynamiczne siły ciemnej strony Japonii (Dark Side of Japan to hasło reklamowe serii MT), ta mocna kreatura na nowo definiuje emocje momentu obrotowego. Nic nie może cię przygotować na nadchodzące zmiany. MT nigdy nie będzie stała w miejscu.”

Oprócz tego producent uruchomił stronę www.yamaha-next-level.com.

Więcej o motocyklach Yamaha Autor: Wojciech Grzesiak