Touratech wzmacnia swoją obecność w Polsce - Motogen.pl

Od 18 stycznia obsługa klientów oraz dostawa produktów marki Touratech GmbH jest realizowana bezpośrednio przez producenta, Touratech GmbH.

Taka decyzja ma wzmocnić obecność marki na naszym rynku. Udostępnienie zasobów magazynu centralnego zwiększy dostępność produktów oraz polepszy obsługę klienta.

Aktualny partner biznesowy, Liberty Motors dalej będzie współpracować i sprzedawać produkty marki Touratech za pomocą swoich kanałów sprzedaży oraz w salonach w Piasecznie, Łodzi i Wrocławiu.

 Marka Touratech jest silnie skoncentrowana na utrzymaniu i umocnieniu swojej pozycji wśród akcesoriów motocyklowych przeznaczonych do szeroko rozumianej turystyki motocyklowej. Touratech koncentruje się na opracowywaniu najnowocześniejszych produktów dla klientów chcących podróżować na motocyklach, zawsze zgodnie z filozofią „New Ideas for Motorcycles”, zapewniając najwyższą jakość inżynierii i produkcji.

W ostatnich latach Touratech usprawnił asortyment produktów i nadal jest marką dedykowaną dla osób poszukujących najlepszych akcesoriów do swoich motocykli. Wciąż pracujemy i udoskonalamy nasze produkty, aby ich wybór był godnym zaufania wyposażeniem motocykli podróżujących po całym świecie w tak wielu różnorodnych, często niesprzyjających warunkach.

 Strategia Touratech polegająca na bezpośredniej obsłudze polskiego rynku opiera się na zapewnieniu szybkiej i wydajnej dostawy pełnego asortymentu produktów bezpośrednio do klienta końcowego z głównego centrum logistycznego w Schwarzwaldzie na południu Niemiec. Oprócz dotychczasowego partnera biznesowego Touratechowi zależy na rozbudowie sieci punktów sprzedaży o szerszym zasięgu geograficznym na terenie Polski i umożliwieniu klientom bliskiego kontaktu z naszymi produktami.

 Nasz zespół ekspertów jest gotowy zapewnić pełną obsługę klienta w dokonywaniu najlepszych wyborów wyposażenia akcesoriów do motocykli i ich pożądanego zastosowania. Oprócz zespołów w Niemczech mamy teraz lokalny personel z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Touratech, który zapewni najlepszą obsługę klienta i rozwój rynku.

Nasze obecne kanały sprzedaży to:

Sklep internetowy: shop.touratech.pl

Strona internetowa: touratech.pl

E-mail sprzedaży: [email protected]

E-mail wsparcia posprzedażowego: [email protected]

Numer telefonu: +48 22 1531700

Facebook: Touratech Polska

Instagram: @touratechpolska

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany