W grze Cyberpunk 2077 będą motocykle Arch od Keanu Reevesa! [wywiad i zdjęcia] - Motogen.pl

Gdy gry komputerowe, polskie studio, motocykle customowe oraz fenomenalny aktor łączą siły. Co to będzie za jazda!

Biznes gier komputerowych jest przeogromny, a tak się składa, że jednym z najważniejszych graczy na tym boisku jest polski producent CD Projekt Red, a to za sprawą fenomenalnej gry Wiedźmin 3 oraz nadchodzącego Cyberpunk 2077.

Motocykl Arch z gry Cyberpunk 2077 – więcej grafik i zdjęć poniżej artykułu

Znacie Keanu Reevesa? Jest znanym i lubianym aktorem, a do tego podobno przemiłym człowiekiem na co dzień. Jest też fanem motocykli, a do tego prowadzi firmę produkującą customy – Arch Motorcycles. Ma też jedną z głównych ról w Cyberpunk 2077.

Prawdziwy Arch Method 143

Tak się składa, że motocykle świetnie wpisują się w fabułę gry, a więc w Cyberpunk 2077 zobaczymy kilka różnych jednośladów, opracowanych wspólnie z Reevesem i jego Arch Motorcycles. Najciekawszym smaczkiem w grze będzie cyberpunkowe odwzorowanie prawdziwego Arch Method 143 – to power cruiser o wyjątkowych liniach, z nowoczesnych materiałów, o zaawansowanym podwoziu oraz z V-Twinem 2,4 litra o mocy 170 KM. Ten motocykl używany był do nagrywania dźwięków do gry!

Zobaczcie wywiad z Keanu Reevesem oraz Gardem Hollingerem z Arch Motorcycles, opublikowany przez Cyberpunk 2077:

A tutaj więcej motocykli (i samochodów) z Cyberpunk 2077:

Nie wiem jak Wy, ale ja z pewnością pogram w Cyberpunk 2077. Tym bardziej po takiej wypowiedzi Keanu Reevesa: „Myślę, że [w grze] fajnie będzie siedzieć na motocyklu, słyszeć go i przemierzając ulice miasta wpakować się w jakąś szaleńczą rozpierduchę.”

Premiera Cyberpunk 2077 już 19 listopada 2020 roku. Mamy gorącą nadzieję, że w ramach współpracy, Arch będzie mógł wyprodukować prawdziwą wersję cyberpunkowego motocykla.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany