Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Polski Cyberpunk 2077 to świetna gra. Tylko że ma sporo poważnych błędów, także motocyklowych. Chcecie się pośmiać?

Cyberpunk 2077 było najbardziej wyczekiwaną grą tego roku, a być może ostatnich lat. Zapowiadany był ogromny świat, piękne kolory, dynamiczna akcja, a także motocykle Arch oraz Keanu Reeves jako jeden z głównych bohaterów. Gra jest autorstwa polskiego studia CD Projekt Red, a więc mamy powody do dumy.

Premiera nastąpiła 10 grudnia, no i gra rzeczywiście jest wypasiona. Niestety zbiera przy okazji ogrom negatywnych komentarzy ze względu na jej niedopracowanie – pojawiają się liczne bugi i glitche, czyli błędy.

Mimo, że gorąco trzymamy kciuki za finalny sukces polskiej(!) gry Cyberpunk 2077, to ciężko nam nie przejść obojętnie koło błędów związanych z motocyklami.

Łapcie więc zestaw kilku najciekawszych i najzabawniejszych błędów motocyklowych w Cyberpunku 2077.

Definicja wolności na motocyklu

Podobno postacie często przestają działać i przyjmują pozę litery T. Nagle wysokie kierownice typu “ape hanger” przestały być dziwne, a jazda “na Jezusa” nabrała nowego znaczenia. Robiąc to nago wyznaczasz swoją dominację.

Zwykła kolizja z z ładnymi widokami

Wiadomo, że po uderzeniu w przeszkodę, motocyklista może przelecieć przez kierownicę własnego motocykla. Ale żeby aż tak?!

“Przed chwilą Cię tu nie było!”

Sorry, nie widziałem Cię. No naprawdę przed chwilą jeszcze Cię tu nie było!

A umiesz beczkę?

Nauka przez rozrywkę, a gry podobno też uczą. Dlatego w prawdziwym życiu nie powinniście starać się przepychać samochodów za pomocą motocykla, bo to może zakończyć się utknięciem w kole, a później wykonywaniem nieskończonych beczek.

Bezgłowy jeźdźca apokalipsy!

W cyberpunkowym Night City nie ma bezgłowych jeźdźców apokalipsy. Są zwykłe motocyklistki, które po prostu straciły głowę dla swoich motocykli. A znacie ten żart?
– Głowę masz chyba tylko po to, żeby nie kapało do środka.
– Yyy nie rozumiem.
– Bo nie pada.

P.S.: Ale tak poważnie, motocykle w tej grze mogą wyglądać fenomenalnie!

Zestawienie napisaliśmy w oparciu o artykuł na rideapart.com oraz o dedykowany dla błędów Cyberpunka kanał na Reddit’cie.

Więcej w Po godzinach, Śmieszne, felietony, Wyróżnione
Zakaz prowadzenia określonych pojazdów, a zwrot prawa jazdy – przepisy niezgodne z konstytucją

Gdy sąd wyda zakaz prowadzenia pojazdów typu quad, ustawa nie pozwala na odzyskanie prawa jazdy. Sąd Administracyjny uznał tę ustawę...

Zamknij