Valentino Rossi inspiracją dla Ducati Art - Motogen.pl

Dziewięciokrotny Mistrz Świata, Valentino Rossi, doczekał się obrazów zainspirowanych jego jazdą na maszynie Ducati.

Miłośnicy marki Ducati doskonale znają kolekcję Ducati Art. Składają się na nią m.in. owiewki do maszyny, ale także niepowtarzalne obrazy, które powstały dzięki inspiracji motocyklami włoskiej marki.

Tym razem Cultwork (firma posiadająca licencję na tworzenie dzieł sygnowanych nazwą Ducati Art) najnowszą kolekcję swoich dzieł postanowił poświęcić Valentino Rossiemu, dziewięciokrotnemu Mistrzowi Świata. Znajdziemy w niej pięć obrazów autorstwa polskiego artysty, Patryka Kulety, o tytułach: The Fight, 46 Reasons, First Ride, Front Runner and Perpetually Stronger. Wszystkie są kolorowe i bardzo ekspresyjne. Autor starał się oddać ruch, przyspieszenie i ułamki sekund dzielące kierowcę od wygranej.

Jeżeli chcecie stać się posiadaczami jednego z tych obrazów, musicie się szybko decydować. Każde płótno zostanie bowiem powielone tylko w 46 egzemplarzach. Warto również wspomnieć, że Kuleta jest też autorem obrazów z serii Troy Bayliss oraz „Honour & Glory’.

Wszystkie obrazy z kolekcji Ducati Art, w tym te poświęcone Valentino Rossiemu, możecie obejrzeć na stronie: www.ducatiart.com.

 

Więcej o motocyklach Ducati