Tomek, ratownik i motocyklista, miał wypadek, stracił nogę. Pomożesz w ZBIÓRCE na rehabilitację? - Motogen.pl

Tomek przez lata pomagał innym, jest ratownikiem medycznym. Kilka dni temu miał wypadek na motocyklu. Teraz on sam i jego najbliżsi potrzebują pomocy.

Ratownik medyczny i motocyklista

34-letni Tomek co dzień jest ratownikiem medycznym, pracuje w Świętokrzyskim Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego, pomaga ludziom. Po pracy jednym z jego hobby są motocykle. W poniedziałek 24 kwietnia rano wracał z pracy do domu na motocyklu. Około godziny 7:30 doszło do poważnego wypadku w miejscowości Gierlachów, Tomek stracił panowanie nad Hondą.

Z mocno pokiereszowaną prawą nogą Tomek trafił do szpitala. Lekarzom udało się uratować górną część kończyny, jednak z powodu obrażeń 2/3 prawej nogi Tomka musiało zostać amputowane.

Pomoc dla Tomka

Tomek jest głową rodziny, kochającym tatą czwórki dzieci oraz mężem. Teraz ratownik-motocyklista będzie musiał zmierzyć się nową rzeczywistością – przed nim oraz przed jego bliskimi długie leczenie i rehabilitacja oraz kosztowna proteza. Rodzina jest w trudnej sytuacji, potrzebna jest pomoc finansowa.

Przyjaciele Tomka (w porozumieniu z jego rodziną i nim samym) już robią co mogą – zorganizowana została zbiórka finansowa na Pomagam.pl. W zbiórkę zaangażowali się znajomi motocykliści i znajomi ratownicy. W trzy dni, z założonego celu 100 000 złotych zebrano już 54%. Też możesz dołączyć.

Pomożesz Tomkowi i jego bliskim na pomagam.pl? (klik)

Tomek mieszka w Dwikozach, w okolicach Sandomierza, jest ratownikiem Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego. W rozmowie z bliskimi Tomka, dowiedzieliśmy się, że – m.in. ze względu na dobro dzieci – rodzina zdecydowała się póki co nie ujawniać nazwiska i zdjęć osobistych. Przyjdzie na to czas.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany