Osłony pokryw silnika Polisport – eleganckie i wytrzymałe, nowość w sieci Inter Motors! - Motogen.pl

Osłony silnika to jeden z niezbędnych elementów, jeżeli chcesz zadbać o wygląd i wytrzymałość swojego motocykla. Osłony Polisport – nowość w sieci sklepów Inter Motors – są sprytnie zaprojektowane i wyglądają elegancko!

Firma Polisport, światowej sławy producent elementów plastikowych do motocykli offroadowych, poszerza swoją ofertę. Polisport wkroczył do segmentu motocykli szosowych! Na rynku światowym oraz w ofercie sieci sklepów Inter Motors (szybki link do produktów Polisport w Inter Motors) dostępne są nowoczesne osłony silnika do motocykli drogowych klasy turystycznej, naked, adventure i nie tylko!

Osłony silnika Polisport w Yamasze Tenere 700
Osłony silnika Polisport w Yamasze Tenere 700

Osłona pokrywy silnika od Polisport – zaawansowana technologia i nowoczesny styl

Nowym produktem od firmy Polisport są osłony pokryw silnika do motocykli drogowych. Montuje się je na pokrywę sprzęgła i alternatora, czyli na lewą i prawą stronę silnika motocyklowego. Cel jest prosty – ochrona motocykla! Osłony od Polisport chronią silnik zarówno w razie upadku motocykla przy większej prędkości, czy przy przechyleniu się na parkingu. Chronią także przed kamieniami lecącymi spod kół. Dzięki takim osłonom można uniknąć poważnych pęknięć oraz nieestetycznych zadrapań pokrywy silnika.

Nie tylko funkcja, ale też styl! Dzięki wysokiemu zaawansowaniu technologicznemu, osłony marki Polisport po prostu świetnie wyglądają. Takie osłony spokojnie mogą stanowić dodatek biżuteryjny do Twojego motocykla.

Element metalowy oraz elementy z polimeru o wysokiej wytrzymałości połączone są już na etapie odlewu, dzięki czemu konstrukcja jest wysoce odporna na wszelkie uderzenia, a do tego wygląda nadzwyczaj schludnie. Po wewnętrznej stronie osłony ukrywają się gumowe elementy amortyzujące, ich zadaniem jest absorbowanie energii uderzenia. Metalowe elementy zewnętrzne mają przyjemne dla oka wykończenie i teksturę.

Yamaha MT-09 z osłonami silnika Polisport
Yamaha MT-09 z osłonami silnika Polisport

Osłony Polisport wykonane są z wysoką dbałością o estetykę oraz praktyczność. Posiadają otwory montażowe dopasowane do fabrycznych punktów montażowych. Jeżeli motocykl wyposażony jest w okienko do kontroli poziomu oleju, w osłonie także znalazło się takie okienko.

Osłony Polisport kupić można na jedną stronę silnika lub jako komplet na dwie strony. W zestawie zawsze znajdują się niezbędne śruby i elementy montażowe, zawsze w jakości fabrycznej OEM. Sam montaż jest łatwy, typu bolt-on.

Oferta modelowa osłon silnika Polisport jest nieustannie poszerzana. Aktualnie obejmuje motocykle drogowe marek Fantic, Honda, Kawasaki, Yamaha z segmentów naked, adventure, czy turystyczne.

W Polsce pełną ofertę osłon pokryw silnika Polisport znajdziesz w sieci Inter Motors: w sklepie internetowym intermotors.pl oraz w 37 motocyklowych sklepach stacjonarnych Inter Motors w całej Polsce. Pomoc w dopasowaniu oferują konsultanci telefoniczni, sprzedawcy w sklepach oraz internetowe narzędzie Partsfinder.

Cechy osłon silnika Polisport
Cechy osłon silnika Polisport

Polisport – lider w dziedzinie elementów plastikowych

Firma Polisport powstała w 1978 roku i szybko została liderem oraz innowatorem w segmencie produkcji elementów plastikowych stosowanych w motocyklach offroadowych. Oferta obejmuje błotniki, zestawy owiewek, różnego rodzaju osłony, a także wszelkie akcesoria niezbędne w garażu.

Dziś Polisport osiągnęła także rozpoznawalność w segmencie rowerowym. Ogromne doświadczenie pozwoliło zająć pozycję fabrycznego producenta elementów plastikowych dla takich marek, jak KTM, Husqvarna, Triumph, czy Decathlon.

Osłona pokrywy silnika Polisport
Osłona pokrywy silnika Polisport

Wysoki stopień specjalizacji oraz wysoka jakość produkcji są gwarancją, że nowe produkty Polisport – osłony pokryw silnika dla motocykli drogowych – z miejsca trafiają na półkę produktów premium!

Produkty Polisport w ofercie Inter Motors

Nowe osłony silnika nie są jedynymi produktami marki Polisport w ofercie sieci sklepów Inter Motors. Na uwagę zasługuje nie tylko kilka praktycznie zaprojektowanych kanistrów na benzynę, ale także sztywna, składana mata pod motocykl ze zintegrowaną matą absorpcyjną.

Jednym z najciekawszych produktów jest podnoszony podnośnik pod motocykl crossowy. Wykonany jest z polipropylenu i gumy, dzięki czemu jest lekki – a do tego po złożeniu zajmuje mało miejsca. Samo podniesienie motocykla wymaga niewiele energii. Za sprawą sprytnej konstrukcji, podnośnik Polisport w 2017 roku zgarnął nagrodę „Best of Best” od Red Dot Design Award. Nagrody Red Dot uznawane są za jedne z najbardziej prestiżowych w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, a przyznawane są od 1955 roku przez Design Zentrum Nadrenia Północna-Westfalia w niemieckim Essen.

Podnośnik Polisport
Podnośnik Polisport

Nowe osłony pokryw silnika oraz inne produkty Polisport znajdziesz w sieci Inter Motors: w sklepie internetowym intermotors.pl oraz w 37 motocyklowych sklepach stacjonarnych Inter Motors w całej Polsce.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany