Szybka opinia: pierwszy raz jeździłem Suzuki Hayabusą 2022 - wady i zalety [FILM + ZDJĘCIA] - Motogen.pl

Suzuki Hayabusa to legendarny motocykl, a Jędrzejak jeździł nim po raz pierwszy w życiu (no prawie). Poznajcie jego pierwsze wrażenia!

Jędrzejak przyznał się właśnie do czegoś trochę szokującego, a trochę wstydliwego. Po raz pierwszy w swoim życiu i w swojej karierze jeździł Hayabusą. To znaczy niby wcześniej miał okazję, ale to się nie liczyło. Szczegóły opowiada w filmie.

Z racji tego, że o Hayabusie powiedziane zostało już wszystko, to Jędrzejak wymyślił inny sposób na szybką opinię: przedstawił kilka zalet oraz kilka wad tego legendarnego motocykla, z punku widzenia hayabusowego nowicjusza… (A powyższe dwa akapity napisał w trzeciej osobie.) Oglądajcie!

Szybka opinia o Hayabusie:

Zdjęcia Hayabusy 2022 i Jędrzejaka – fot Tomazi.pl:

OPERACJA LATO w Motogen.pl trwa!

Materiał powstał w czasie Tygodnia Suzuki podczas Operacji Lato 2022 w Motogen.pl.

Projekt Operacja Lato to pięć tygodni marek, w którym przygotowujemy dla Was filmy, zdjęcia i testy z intensywnego testowania motocykli. Ale to nie wszystko, warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę spotkań. Nie zapomnijcie też, że trwa KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Harmonogram Operacji Lato 2021:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów będą naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


2 komentarze

  1. Karol

    Jeśli chodzi o dalsze wypady to mój rekord jednodniowego wypadu Hayką to 900 km – i nie łamało mnie w krzyżu ani na trasie ani dzień później. Przyznaje ze chyba najmniej komfortowo czuły się kolana. D tak nie bolała bo siedzenie jest wygodne ale pozycja kolan na taką trasę była już męcząca.
    Na plus przemawia za to elastyczność silnika – na 6tym biegu można w zasadzie jeździć od 40 km do 300 km
    Samą Hayką mam już nakręcone 400 tys km w tym sezonie i nie żałuje ani jednego pokonanego km

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany