Nie tylko GSX-Rami motocyklista żyje – dlatego wybraliśmy się ostatnio na testy innych modeli Suzuki, na testy silników zaburtowych! Motogen na wodzie!

Suzuki to nie tylko motocykle, czy samochody… To również emocjonujący świat motorowodny! Niedawno sami się o tym przekonaliśmy biorąc udział w prezentacji prasowej i co najważniejsze również TESTACH na wodzie najnowszych silników zaburtowych tej marki! To nie mogło ujść nam na sucho… Z resztą, zobaczcie sami!

Odwiedziliśmy włoskie jezioro Maggiore, nieopodal Mediolaniu. Tam pływaliśmy między innymi na „wielkich pontonach” (a tak naprawdę na ribach), testując silniki zaburtowe Suzuki: 100, a także 115 oraz 140, w których liczby z nazwy oznaczają moc maksymalną. Jeżeli jeździcie na motocyklach, to istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że emocje z szybkiego przemieszczania się po wodzie także Was pochłoną!

FILM – Motogen na wodzie – testujemy silniki zaburtowe Suzuki:

OPERACJA LATO w Motogen.pl trwa!

Poza silnikami zaburtowymi Suzuki, podczas Operacji Lato 2022 w Motogen.pl oczywiście nie mogło zabraknąć motocykli Suzuki – sprawdź wszystkie testy, jakie opublikowaliśmy.

Projekt Operacja Lato to pięć tygodni marek, w którym przygotowujemy dla Was filmy, zdjęcia i testy z intensywnego testowania motocykli. Ale to nie wszystko, warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę spotkań. Nie zapomnijcie też, że trwa KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Harmonogram Operacji Lato 2021:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów będą naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany