Royal Enfield oficjalne w Polsce - powrót legendy - Motogen.pl

Motocykle Royal Enfield będą dostępne w Polsce poprzez oficjalną sieć dystrybucji od marca 2021 roku.

informacja prasowa

Royal Enfield w Polsce

W tym szczególnym dla marki Royal Enfield roku, w którym świętuje ona swoje 120-lecie, na polskich drogach pojawią się jej najnowsze modele Interceptor, Continental GT, Himalayan i Meteor. Autoryzowanym przedstawicielem na rynek Polski jest Arrow sp z o.o. z Katowic, doświadczony dystrybutor motocykli, jeden z największych dealerów Harley-Davidson w tej części Europy. 

Wszystkie oferowane motocykle będą posiadały nielimitowaną 3-letnią gwarancję, 3-letni Road Assistance oraz dostawę do Klienta (na terenie Polski) w cenie motocykla.

Wszystkie modele dostępne będą w stacjonarnych punktach sprzedaży oraz równolegle w systemie door to door, dotyczy to również serwisu.

Dystrybutor oferuje również preferencyjne warunki finansowania i ubezpieczenia motocykli z pakietem dealerskim od 4,5% wartości motocykla. Entuzjaści tej klasycznej już dziś marki będą mogli skorzystać z szerokiej oferty oryginalnej odzieży i akcesoriów Royal Enfield oraz dedykowanych ofert aftermarketowych. 

Ile kosztują motocykle Royal Enfield w Polsce?

Ceny brutto podstawowych modeli: 
Interceptor 650 – 31 087zł,
Continental GT 650 – 31 939zł,
Himalayan 410 – 22 324zł,
Meteor 350 – 19 970zł

Więcej informacji można znaleźć na Facebooku: Royal Enfield Poland

Modele motocykli Royal Enfield

Europejska oferta motocykli Royal Enfield na 2021 rok obejmuje niedawno wprowadzone na rynek modele:

Interceptor 650 –  Inspirowany pierwowzorem z lat 60-tych, który cieszył się największą popularnością na zachodnim wybrzeżu Ameryki, idealnie wpisując się w swobodną i zabawną narrację tamtych czasów. Interceptor 650 Twin na nowo przedstawia skąpany w słońcu kalifornijski styl życia. Ten uniwersalny, nowoczesny klasyk jest esencją brytyjskiego roadstera z domieszką California Desert Racer łączącą ponadczasowy styl i współczesne osiągi.

Interceptor 650

Continental GT 650 – Czerpiąc inspirację z kultury cafe racer lat 50. i 60., nowy Continental GT 650 Twin oddaje ducha klasycznego Continental GT 250. Ikona designu, idealne połączenie tradycji i nowoczesności, z wyrzeźbionym zbiornikiem, entuzjastyczną postawą i dynamiczną pozycją do jazdy – wszystkie cechy typowe dla tradycyjnego café racera. Jest idealny do pokonywania miejskiej dżungli lub prężenia muskułów na bulwarze.

Continental 650

Himalayan LS410 – Dziesięciolecia wypraw. Tysiące kilometrów przemierzania najtrudniejszego terenu. Lata życia i ewolucji dzięki maszynie, która reaguje na góry. W ten sposób stworzyliśmy Himalayan, nasz pierwszy motocykl o podwójnym zastosowaniu. Został tak zbudowany, aby był wytrzymały, wszechstronny i przystosowany do każdego rodzaju terenu. Sprawdzony w weekendowych przygodach jak i w samotnych wyprawach dookoła świata.

Himalayan LS410

Meteor 350 – Meteor reprezentuje wieczną esencję jazdy i ducha rywalizacji. Dzięki klasycznym konturom i ponadczasowym liniom jest to poręczny, rasowy krążownik, gotowy do jazdy na trasie jak i sprostania wyzwaniom miejskich dojazdów do pracy.

Meteor 350

Imprezy motocyklowe z Royal Enfield

Royal Enfield organizuje również i wspiera wiele imprez motocyklowych i przejażdżek na całym świecie, w szczególności Rider Mania – coroczne spotkanie motocyklistów Royal Enfield z całego świata na pięknych plażach Goa, a także Himalayan Odyssey, najbardziej twardą przejażdżkę motocyklową wśród najtrudniejszych dróg i najwyższych przełęczy w Himalajach. Royal Enfield prowadzi również popularny „One Ride”, podczas którego, ludzie z całego świata jeżdżą na motocyklach w pierwszą niedzielę kwietnia.

Kontakt do Royal Enfield Polska:

Arrow Sp z o.o.
Katowice 44-100, Al. Roździeńskiego 208b
www.royalenfield.com (oficjalna witryna producenta)
Facebook: Royal Enfield Poland
Instagram: Royal_Enfield_Poland
Rozwój sieci oraz sprawy administracyjne: 781011077
Dział handlowy: 609555695 oraz 722066566

Więcej informacji o Royal Enfield:

Royal Enfield, najstarsza marka nieprzerwanie produkująca motocykle, swój pierwszy motocykl wyprodukowała w 1901 roku. Royal Enfield, oddział Eicher Motors Limited, stworzył w Indiach segment motocykli średniej wielkości ze swoimi unikalnymi i nowoczesnymi motocyklami o klasycznej linii. Dzięki nowej, rozbudowanej bazie produkcyjnej w Indiach, Royal Enfield jest w stanie szybko zwiększyć produkcję w obliczu gwałtownego wzrostu popytu na swoje motocykle. Z ponad 40-procentową roczną stopą wzrostu w ciągu ostatnich 8 lat, Royal Enfield szybko staje się bardzo ważnym graczem na globalnym rynku motocykli średniej wielkości.  W 2015 roku przejął Harris Performance, która  współpracuje obecnie  z brytyjską częścią zespołu rozwojowego Royal Enfield  w UK Technology Centre z siedzibą w Bruntingthorpe Proving Ground w Leicestershire. Centrum projektuje nie tylko nowoczesne motocykle ale również dostarcza na rynek europejski certyfikowaną odzież motocyklową, do użytku codziennego oraz akcesoria dla miłośników marki Royal Enfield.

Royal Enfield działa  globalnie za pośrednictwem 939 salonów dealerskich oraz eksportuje do ponad 60 krajów na całym świecie, w tym do USA, Europy i Ameryki Łacińskiej, a także na Bliski Wschód i Azję Południowo-Wschodnią. W 2015 roku Royal Enfield przewyższył Harley-Davidson w globalnej sprzedaży, a trzy lata później przekroczył granicę 800.000 szt. motocykli sprzedawanych rocznie.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany