MT Tour 2018 w Gdańsku i Katowicach – zarejestruj się już dziś! - Motogen.pl

Uwaga motocykliści z Trójmiasta! MT Tour zawita do Was w dniach 9-10 czerwca. Na parkingu przed Centrum Handlowym Osowa w Gdańsku w sobotni poranek wyrośnie miasteczko MT, spod którego przez dwa dni będziemy wyjeżdżać grupami na wspólne jazdy testowe. Do dyspozycji uczestników imprezy będzie kompletna gama motocykli MT obejmująca: potężne MT-10 w wersjach standardowej, Tourer Edition oraz budzącej respekt SP, MT-09 drugiej generacji, w tym także w wersji SP, najpopularniejszy motocykl w Polsce w 2017 roku o pojemności powyżej 125 cm3, czyli legendarny już dziś MT-07 w premierowej odsłonie na sezon 2018, w tym również w opcji 35kW przeznaczonej do prowadzenia na prawo jazdy A2, MT-03 i zamykający stawkę MT-125, który można dosiąść na samochodowe prawo jazdy.

Łącznie do dyspozycji motocyklistów będzie blisko 20 gotowych do drogi jednośladów. Emocje z prowadzenia MT gwarantowane! Ponadto, w miasteczku uczestnicy będą mogli spotkać się z ekipą z salonu Yamaha AC Motors, skorzystać z kasków testowych marki Shark, poznać, sprzęt grający Yamaha Music i zjeść z przyjaciółmi lunch w strefie food trucków. 

Uwaga motocykliści ze Śląska! Tydzień później MT Truck zaparkuje przed salonem Wawrosz w Katowicach i powtórzymy scenariusz z Gdańska. Tu również załoga Yamahy da się z siebie wszystko, by każdy śląski motocyklista mógł poczuć na własnej skórze, czym jest Dark Side of Japan. Zapraszamy do rejestracji uczestnictwa na stronie internetowej i rezerwowania terminu w Waszych kalendarzach: www.mttour.yamaha-motor.pl

Do zobaczenia na MT Tour 2018!

9-10 czerwca, Centrum Handlowe Osowa, ul. Spacerowa 48, Gdańsk
16-17 czerwca, salon Yamaha Wawrosz, Al. Roździeńskiego 214, Katowice

Więcej o motocyklach Yamaha