Plotki: Motocykle Triumph Street Triple w nowych odmianach - Motogen.pl

Do sieci wyciekły wyniki jednej z ankiet, które Triumph rozsyła swoim klientom. Odpowiadając na pytania zawarte w kwestionariuszu mają oni realny wpływ na dalsze plany producenta. Wygląda na to, że podoba im się wizja rozbudowanej serii modelu Street Triple.

Według raportu na rynku powinny pojawić się cztery odmiany – klasyczna, R, RT oraz RS i każda z nich ma mieć silnik o pojemności co najmniej 750 cm3.

Jak wygląda wyposażenie pozostałych modeli? Street Triple w podstawowej wersji bedzie miał hamulce Nissin i aawieszenie Kayaba bez możliwości regulacji. Silnik ma generować moc 110 koni. Wersja R będzie dysponowała mocą 115 koni mechanicznych, regulowanym zawieszeniem Showa oraz Riding Modes. Street Triple RT będzie miał 125 koni mechanicznych mocy, zawieszenie Showa, hamulce Nissin Radial Monobloc oraz oczywiście Riding Modes. Co ciekawe owiewka jest zaznaczona jako opcja. Wersja RS to z kolei topowa odmiana modelu wyposażona w kontrolę trakcji Lean Angle Traction Control, Track ABS, zawieszenie Ohlins, zaciski Brembo Radial Monobloc i laptimer.

 

Na potwierdzenie tych doniesień musimy zapewne poczekać do listopada.

Więcej o motocyklach Triumph Autor: Wojciech Grzesiak