Nowości Harley-Davidson na sezon 2015 - Motogen.pl

„Bogata oferta modeli Harley-Davidson na 2015 rok stanowi odzwierciedlenie naszego zaangażowania w dostarczanie wyjątkowych produktów zaprojektowanych z największą dbałością na podstawie opinii klientów”, powiedział Matt Levatich, prezes i dyrektor operacyjny firmy Harley-Davidson Motor Company. „Jednoczymy się z motocyklistami na całym świecie, a wszystkie nasze działania mają na celu dostarczenie im tego, czego oczekują i na co zasługują od firmy Harley-Davidson”.

 

Nowości w ofercie na rok 2015 zainspirowane opiniami klientów:

Model Road Glide Special®

W bogate wyposażenie tego motocykla wchodzi m.in. wentylowana, montowana do ramy owiewka zmniejszająca podmuchy wiatru w okolicach głowy, dwa reflektory LED Daymaker™, wysokiej klasy system multimedialny Boom! Box, ulepszone zawieszenie oraz połączony układ hamulcowy Reflex™ z układem ABS.

 

Street Glide® Special

Nowy Harley-Davidson Street Glide Special to w pełni wyposażona wersja popularnego  modelu turystycznego z mocnym silnikiem Twin Cam 103™, systemem multimedialnym Boom! Box 6.5GT, owiewką Batwing z wlotem powietrza Splitstream, reflektorem z podwójnym halogenem, aluminiowymi kołami typu Enforcer oraz połączonym układem hamulcowym Reflex™ z układem ABS.

 

Nowy układ hamulcowy w modelach Softail®

Nowy układ hamulcowy w modelach Softail charakteryzuje się lepszą modulacją i czułością oraz wymaga o 40% mniejszej siły nacisku na dźwignię. W skład nowych podzespołów przedniego układu hamulcowego wchodzą: czterotłoczkowy stały zacisk z tłoczkami 34 i 32 mm pokrytymi dodatkową powłoką, aby zminimalizować odległość od tarczy, klocki hamulcowe z wydajnego materiału ciernego, nowa pompa hamulcowa o większej wydajności mechanicznej oraz nowa tarcza hamulcowa o średnicy 300 mm. Stylistykę każdego modelu wzbogacono przeprojektowanymi zaciskiem i pompą hamulcową.

 

Motocykl Ultra Limited Low

Zadbaliśmy o jeszcze lepsze dopasowanie, wprowadzając ulepszenia w zakresie ergonomii, dzięki którym jest to najwyższej klasy motocykl turystyczny o najniżej osadzonym siodle, który zapewnia niezwykłą pewność prowadzenia – wszystko to w połączeniu z pełną gamą funkcji z Projektu RUSHMORE  i klasycznym stylem Harley-Davidson.

 

Motocykl CVO™ Street Glide®

Nowy system audio Boom! o mocy 600 W emitowanej przez cztery przednie głośniki z dwoma wzmacniaczami oraz tylne głośniki trójdrożne – ten limitowany bagger to jeżdżąca sala koncertowa o imponującej mocy i niepowtarzalnej jakości dźwięku. Ponadto jest on wykończony lakierem o wyszukanym wzorze i dostępny w czterech ekskluzywnych schematach kolorystycznych.

 

Motocykl CVO™ Road Glide® Ultra

Ten ociekający chromem, najwyższej klasy motocykl turystyczny ze wspaniałym lakierem custom, charakteryzuje się najlepszymi właściwościami aerodynamicznymi, luksusowym wyposażeniem niezbędnym do jazdy turystycznej oraz potężnym silnikiem Screamin’® Eagle Twin-Cooled™ Twin Cam 110™.

 

W linii modelowej motocykli Harley-Davidson na 2015 rok zadbano również o świeżą stylistykę dzięki ośmiu nowym lakierom, w tym nowym, niestandardowym lakierom custom – Black Magic oraz Radioactive Green, a także lakierom metalicznym Hard Candy Custom™ Cancun Blue Flake i Quicksilver Flake.

Więcej o motocyklach Harley-Davidson</a