Nie daj się złodziejom motocykli: sklep motocyklowy przygotował specjalną zniżkę na blokady, zabezpieczenia, łańcuchy! - Motogen.pl

Promocyjne ceny na blokady motocyklowe? Łańcuch, kotwa, zabezpieczenia i pokrowce motocyklowe ze zniżkami? Sklep IMready.eu przygotował specjalną ofertę!

Sklep motocyklowy IMready.eu wychodzi naprzeciw realnym potrzebom każdego motocyklisty. Przez media społecznościowe przetacza się sporo informacji o skradzionych motocyklach… Ekipa sklepu IMready.eu w takim razie poleca, abyś nie był następny i nie dał się złodziejowi! Dlatego w ofercie pojawiły się specjalne zniżki na produkty związane z ochroną motocykla – wyszczególnimy je za chwilę.

Przy kradzieży tracisz motocykl, ale też nerwy, czas i energię

Zerkasz z okna swojego mieszkania, czy wchodzisz do garażu podziemnego, albo o 16:00 wychodzisz ze swojego biurowca, a na miejscu parkingowym już nie ma Twojego motocykla. To prawdopodobnie jedno z najgorszych uczuć motocyklisty. Nieprzyjemny szok i zimy pot to nie wszystko…

Później dochodzi jeszcze okrutna masa czasu i energii, które trzeba poświęcić na dalsze czynności. Poszukiwanie motocykla w internecie, zgłoszenie kradzieży na policji… Ostatnio nasz kolega Dawid przeszedł tę drogę – na samym komisariacie stracił 5 godzin, a to zdecydowanie nie wszystko. Zresztą sami przeczytajcie, jak wyglądała jego „historia prawdziwa” oraz jak mógł tego uniknąć.

Sposoby zabezpieczenia motocykla

No właśnie, jak skutecznie zabezpieczyć motocykl? Już o tym pisaliśmy, ale będziemy przypominali do bólu, abyśmy wszyscy razem skutecznie utrudniali złodziejom ich „pracę”. Podstawowe 3 sposoby zabezpieczenia to:

  • Blokada! Zablokuj kierownicę oraz załóż dodatkową blokadę z alarmem – na przykład na tarczę przedniego koła lub na manetkę.
  • Łańuch! Przypnij go do tylnego koła. Najlepiej do stałego elementu, jak latarnia albo własna, solidna kotwa.
  • Pokrowiec! Przykrycie motocykla uczyni go mniej atrakcyjnym dla złodzieja, który być może właśnie monitoruje okolicę w poszukiwaniu ciekawego modelu. (Przy okazji osłonisz motocykl przed deszczem i słońcem.)

Powyższe porady „Lock, Chain & Cover” opracowała brytyjska policja. Funkcjonariusze zauważyli, że zastosowanie trzech podstawowych sposobów (Lock, Chain & Cover) może odstraszyć aż 30% złodziei. Szczegóły na temat powyższych trzech sposobów opisaliśmy już tutaj.

Promocyjne ceny na blokady, łańcuchy, kotwy, pokrowce i zabezpieczenia od IMready.eu

IMready.eu jest sklepem sieci Inter Motors, a więc otrzymujecie nie tylko szeroki wybór, ale także pewność transakcji oraz pełne wsparcie obsługi. W sklepie internetowym znajduje się dedykowany dział dla wszelkich blokad – ich ceny są już obniżone. Ze strony głównej IMready.eu możecie wejść w kategorię Akcesoria, dalej Zabezpieczenia Antykradzieżowe, lub możecie po prostu skorzystać z linku. Oferta jest szeroka i podzielona na kolejne podkategorie (blokady, alarmy, łańcuchy, kotwy), pozwólcie więc, że wyszczególnimy kilka ciekawych produktów.

Jedną z blokad dedykowanych do zastosowania na tarczy, wraz z głośnym alarmem (100dB!) jest OXFORD SCREAMER XA7 w kolorze czarnym lub XA7 neonowy, a także XA7 w klasycznej czerni – wszystkie w cenach obniżonych o 19%.

blokada na tarczę oxford screamer xa7

Alternatywnie zastosować można blokadę typu U-Lock, jak OXFORD MAGNUM, którą zablokujesz całe koło, przypniesz je np. do ogrodzenia lub dołączysz do łańcucha. W każdej z tych opcji warto pamiętać o jaskrawym przypominaczu za kilka złotych, który (nomen omen) przypomni, aby nie ruszyć z zapiętą blokadą, co może skutkować pogiętą tarczą.

Ciekawym pomysłem może być rozwiązanie łączące blokadę typu u-lock wraz z blokadą na tarczę. Posiada potężny trzpień o śr. 14 mm, alarm o mocy 100 dB, a nazywa się Oxford Boss.

Wspomnieliśmy o łańcuchu? Wybierz solidny. Na przykład taki, który ma ogniwa z utwardzonej stali o śr. 9,5 mm, o łącznej długości 1,5 metra, czyli Oxford Heavy Duty Chain Lock wraz z kłódką typu U-Lock. Dostępny jest także w wersjach 1,2 metra, 2 metry oraz w innych grubościach… Znajdziesz je wszystkie tutaj.

łańcuch blokada motocyklowa oxford heavy duty

Jeżeli swój motocykl parkujesz w stałym miejscu i masz możliwość ingerencji w podłoże, to grzechem byłoby nie skorzystanie z potężnej kotwy, którą solidnie zamontujesz do chodnika czy wylewki garażowej – jest nią kotwa Oxford Brute Force.

kotwa oxford zabezpieczenie motocykla

Ostatnim krokiem, po zabezpieczeniu motocykla, będzie jego przykrycie. Uczynisz to przy pomocy skutecznych i sprawdzonych pokrowców marki OXFORD. Ten doświadczony producent przygotował kilka wersji, w zależności od wymagań (zamknięty garaż; zastosowanie zewnętrzne…), a także od rozmiarów motocykla i obecności kufrów lub wysokiej szyby.

pokrowiec motocyklowy oxford

Masz inny lub własny pomysł na odpowiednią konfigurację zabezpieczeń do motocykla? Poszukaj ich na IMready.eu. Wybór jest wyjątkowo szeroki, a ceny korzystne. Asystenci sprzedaży czekają też na Twoje pytania – może nie wiesz od czego zacząć, albo chciałbyś zweryfikować dostępność nietypowej wersji produktu? Przy zakupie możesz wybrać dostawę kurierem lub odbiór w jednym z wielu sklepów stacjonarnych IMready.eu.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany