[Moto Mikołaje Płock] ktoś ukradł puszkę z datkami - rozpoznasz złodziei lub ich samochód? - Motogen.pl

W puszcze były datki dla dzieci oraz niepełnosprawnego. Pomożesz zidentyfikować złodziei? Miejsce kradzieży to Goślice k. Płocka.

Motocykliści to często społeczność takich ludzi, którzy poza pasją do dwóch kółek, lubią także pomagać innym. Najskuteczniej przeprowadzać działania charytatywne w grupie, a jedną z nich są Moto Mikołaje Płock.

Ekipa motocyklistów z Płocka stara się robić coś dobrego. W tym roku pomagają potrzebującym dzieciom i niepełnosprawnemu Rafałowi Suskiemu. A wtedy pojawia się dwóch typów, którzy przy okazji kupowania piwa, kradną puszkę z datkami…

Teraz Moto Mikołaje Płock zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu sprawców. Kontaktujcie się przez ich fanpage lub na policję.

Już po dobranocce… Czas na kino dla dorosłych. Leci obiecana premiera pt. „Bezczelny napad na puszkę motomikolajow”. W rolach głównych… No właśnie kto??? Poznajecie??? Jesli tak, czekamy na info. Sprawa rabunku zgłoszona jest na policję, ale im więcej informacji to tym lepiej…

Tak jak Was wcześniej informowaliśmy, w piątek, 20 listopada, o godz. 10.53 ze sklepu spożywczego w Goślicach złodzieje ukradli motomikołajową puszkę z Waszymi datkami na prezenty dla dzieciaków i na rehabilitację Rafała Suskiego. Całe zajście nagrały kamery monitoringu. Daliśmy złodziejom 48 godzin na zwrot naszej własności. Czas minął. Puszka do nas nie wróciła. Sprawa trafiła na policję. Publikujemy też filmik z kradzieży ze sklepowego monitoringu. Rozpoznajecie osoby, albo granatowe punto? Dajcie znać!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany