Dwóch złodziei za kratkami, ukradli motocykle warte 160 tysięcy zł - Motogen.pl

Londyńska policja może pochwalić się małym sukcesem – za kratki trafiło dwóch złodziei motocykli. Alfie Bruynel oraz David Curtis mają po dwadzieścia lat, a ukradli motocykle o wartości przekraczającej 160 000 złotych.

Para przestępców pojawiła się na policyjnym radarze, gdy funkcjonariusze zidentyfikowali ich podczas kradzieży, za pomocą kamer CCTV. Policja sprawdziła, czy być może złodzieje nagrali się już wcześniej – no i rzeczywiście. Udało się „połączyć kropki”, że w 2019 i 2020 ta dwójka ukradła kilka drogich jednośladów, a w tym: BMW R 1200 GS (wycenione na £14 000), Ducati (£8 000), Yamaha TMAX (£10 000).

Alfie Bruynel oraz David Curtis.

Alfie Bruynel w sierpniu 2020 przyznał się do zarzutów przywłaszczenia pojazdu, jazdy bez ubezpieczenia, jazdy z cofniętymi uprawnieniami, dwóch kradzieży pojazdów, handlu towarem kradzionym, posiadania narkotyków klasy B (marihuana).

David Curtis przyznał się do zarzutów trzech kradzieży pojazdów, kradzieży roweru, posiadania przedmiotów służących do kradzieży, handlu towarem kradzionym.

Wyroki to odpowiednio: 2 lata w więzieniu i 18-miesięczy zakaz prowadzenia dla pierwszego dżentelmena, a dla drugiego 15 miesięcy pozbawienia wolności.

Brawo policja, dwóch złodziei mniej na ulicach Londynu.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany