Nawigacja Garmin Zumo 220 oraz kufry GIVI w prezencie - Motogen.pl

Tylko teraz! Przy zakupie Yamaha XJ6S Diversion 2011 lub Fazer8 otrzymasz w prezencie dwa kufry boczne GIVI ze stelażem lub nawigację Garmin Zumo 220.

Nawigacja Garmin Zumo 220 to nowsza i ulepszona wersjia Zumo 550. Ta nawigacja posiada 3,5 calowy, w pełni dotykowy ekran. Usunięte zostały  zewnętrzne przyciski funkcjonalne. Choć ekran może wydawać się niewielki, to charakteryzuje się wysoką precyzją sterowania, a jego skromne rozmiary ułatwiają stabilne przymocowanie go do kierownicy motocykla. Garmin Zumo 220 doskonale nadaje się nie tylko dla motocyklistów. Posiada uchwyty do mocowania na szybie samochodu czy desce rozdzielczej. Można dzięki niej wytyczyć drogi dla motocykla, samochodu, roweru jak i pieszego. Funkcja asystenta pasa ruchu wkazuje odpowiedni pas ruchu, który należy zająć, by trafić na właściwy zjazd z autrostrad i dróch ekspresowych. Całość jest wyposażona w litowo – jonowy akumulator o pojemności 1800 mAh oraz gniazdo do kart microSD.

Kufry GIVI cieszą się dużym zaufaniem wśród motocyklistów. Nie tylko ze względu na wysoką jakość ich wykonania, ale również ze względu na to, że są bardzo pojemne, lekkie i stabilne.

Wyjątkowa promocja Liberty Motors, ważna do wyczerpania asortymentu. Jeśli chcesz otrzymać taki zestaw, zapraszamy do naszych salonów.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany