MŚ Superenduro już 7 grudnia w Krakowie: video-zapowiedź - Motogen.pl

Polskie Gran Prix tradycyjnie już otworzy nowy sezon zmagań, a kibicom zgromadzonym w TAURON Arenie Kraków dostarczy solidnej dawki sportu na najwyższym, światowym poziomie.

Najwierniejszych fanów czeka dzień pełen motocyklowych emocji, który rozpocząć mogą od porannej sesji treningowej (w godzinach 11:00-15:00). To właśnie wtedy możesz podejrzeć z najlepszego sektoru przygotowania zawodników do startu – testy przeszkód, poszukiwania najlepszych linii przejazdu i ich pierwsze starcia z rywalami. Od 16:00 w holu TAURON Areny Kraków czekać na Ciebie będą stoiska naszych wystawców – znane motocyklowe marki zaprezentują nam swoje topowe produkty oraz nowości na sezon 2020. Podczas zwiedzania nie zapomnij o punkcie obowiązkowym każdego kibica – sesji autografów, podczas której zdobyć możesz oficjalny plakat wydarzenia z podpisami światowej czołówki zawodników SuperEnduro!

Dzień zakończymy wisienką na torcie – przepełnionymi rykiem silników i galonami adrenaliny wieczornymi wyścigami głównymi, które uzupełnione zostaną o atrakcje dodatkowe, jak widowiskowa, elektryzująca ceremonia otwarcia czy emocjonujący wyścig najmłodszych – KIDS RACE. Bądź tam razem z nami!

Oficjalna zapowiedź inauguracyjnej rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro:

Bilety na wydarzenie główne oraz sesje treningowe dostępne są na stronie Eventim.pl.

Bilety: bit.ly/bilety_SuperEnduro_2019

Więcejinformacji: super-enduro.com.pl/

Facebook: facebook.com/superenduro.poland

Wydarzenie: facebook.com/events/1200520026790748/

Organizator – Agencja Sport UP:

facebook.com/sportupagencja/