Motocykle to nie wszystko! Projekt Lato w Mieście wspiera I’M Inter Motors - Motogen.pl

Każdy, kto w Polsce jeździ na motocyklu, na pewno w swoim arsenale posiada chociaż jedną rzecz z portfolio największego w krajowego sklepu trudniącego się sprzedażą detaliczną akcesoriów motocyklowych, czyli I’M Inter Motors. Firma ta postanowiła zaangażować się w nasz najnowszy wakacyjny projekt – Lato w Mieście, wyposażając nas w motocyklowe ubiory!

Kto z nas nie zna takich marek jak Alpinestars, Spyke, Shark, Nolan, Adrenaline, Fly, Ixon, Falco, Segura, Oxford, SMK, X-Lite… Ba, nie tylko zna, ale poluje na niektóre produkty tych producentów! Przeglądając Internet w poszukiwaniu najatrakcyjniejszych ofert, na pewno nieraz trafiliście na stronę imready.eu, gdzie możecie znaleźć zarówno najlepsze okazje cenowe, jak i najnowsze produkty tych marek.

Firma I’M Inter Motors postanowiła zadbać o nasze bezpieczeństwo, przekazując nam szereg produktów do „długodystansowych” testów podczas projektu Lato w Mieście. Jakie to produkty? Od odzieży enduro marki Fly i ortez oraz butów Alpinestars, przez komplety turystyczne Spyke Pathfinder, obuwie Falco, aż po kaski Nolan, zbroje i ubiory wyścigowe Alpinestars oraz wiele, wiele innych… Będziemy na bieżąco zdawać wam relację z tego, jak sprawują się te testowane przez nas rzeczy, zdradzać wam ich technologiczne nowinki oraz oczywiście prezentować je podczas relacji live, sesji zdjęciowych i testów publikowanych na naszym kanale YT.

Bądźcie z nami przez cały projekt Lato w mieście, który startuje już 22 lipca i trwać będzie do 1 września!

Całościowo nad wydarzeniem patronat objęły firmy: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribas oraz oczywiście I’M Inter Motors!