Sobota 24 sierpnia - Dzień Otwarty w Honda Auto Witolin. Wyprzedaże -70%! - Motogen.pl

Każdy łowca wyprzedaży już ostrzy sobie zęby i pazury na rabaty i okazje, które można upolować będzie w najbliższą sobotę. Oto garść potrzebnych informacji:

 

Po pierwsze promocje!

 

Przy zakupie jednej rzeczy z asortymentu znajdującego się na salonie takich firm jak: Macna, Seca, Airoh czy S100, drugą, tańszą będziecie mogli nabyć z 40% rabatem.

Masz motocykl Honda i marzysz o oryginalnych akcesoriach z katalogu Hondy? Nic prostszego – zamów je w sobotę w Auto Witolin, a dostaniesz je aż 20% taniej!

Dodatkowo w salonie znajdziesz specjalny kosz wyprzedażowy z fantami przecenionymi nawet o 70%! Kto pierwszy – ten lepszy!

Po drugie motocykle!

Właśnie, przecież o motocykle tutaj głównie chodzi! Jeżeli nie znacie bliżej oferty Hondy na ten rok, to koniecznie musicie zapoznać się z najnowszymi modelami, a najlepiej zrobić to… podczas jazdy testowej. Na Grochowskiej 85, równiutko zaparkowane pod salonem czekać na was będą: CB 1000 R, CBR 650 R, CB 650 R, CB 500 X, CB 500 F, Africa Twin, X-Adv, SH 125, Super Cub…

Jeżeli tego wyjątkowego dnia, podczas trwania imprezy, zdecydujecie się na zakup motocykla, to musicie wiedzieć, że handlowcy obiecali nam być bardzo elastycznymi i nie obstawać za bardzo przy swoim. Znaczy to, że w sobotę 24 sierpnia będą dawali większe rabaty niż zwykle!

Ale to jeszcze nie wszystko! Każda osoba, która zdecyduje się na zakup motocykla w Honda Auto Witolin dnia 24 sierpnia, z automatu łapie się na szkolenie torowe na Torze Modlin, które odbędzie się następnego dnia – czyli w niedzielę 25 sierpnia – już od godziny 12:30. Szczegółów dowiecie się na miejscu od handlowców.

Oczywiście nie zabraknie poczęstunku i pysznej kawy z ekspresu, a my będziemy rozdawać nasze motogenowe naklejki i gadżety od partnerów projektu.

Zapraszamy wszystkich motocyklistów do salonu Auto Witolin, na Grochowską 85, w najbliższą sobotę w godzinach 10-15. Do zobaczenia!

Dni Otwarte w salonie Honda Auto Witolin wchodzą w skład projektu Lato w Mieście z Motogen.pl. Śledźcie to wydarzenie na Instagramie, Facebooku oraz oczywiście naszym serwisie Motogen.pl. 

Całościowo nad tym wydarzeniem patronat objęły firmy: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribas oraz oczywiście I’M Inter Motors!

Więcej o motocyklach Honda