Jeansy motocyklowe nie muszą być grube! Nowe technologie i promocje w sklepach Inter Motors - Motogen.pl

Jednowarstwowe jeansy motocyklowe to komfort i bezpieczeństwo! W czym jeżdżą Raff i Jędrzejak? Sprawdźcie promocję w Inter Motors!

Pojawienie się jeansów motocyklowych na rynku było czymś wspaniałym. Motocykliści w końcu mogli jeździć na motocyklu czując się bezpiecznie, a jednocześnie mogli załatwiać cywilne sprawy (lub np. iść do pracy) bez potrzeby przebierania się z motocyklowej odzieży. A to dlatego, że tytułowe jeansy zapewniały ochronę potrzebną na motocyklu, a już wyglądały jak zwykła odzież.

Niestety takie jeansy bywały grube (miały kilka warstw), mogły być dość niewygodne, a w niektórzy żartowali, że powodowały odparzenia czterech liter. Te czasy już minęły. Dzisiejsze jeansy motocyklowe nowej generacji często wykonane są z nowoczesnych materiałów: w ten sposób zaledwie pojedyncza warstwa jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo i odporność na ścieranie. Do tego obecne są oczywiście odpowiednie ochraniacze, a większość dobrych jeansów spełnia normę bezpieczeństwa AA (niektóre nawet AAA!). Przy tym zapewniają komfort, przewiewność i odpowiednie dopasowanie.

W sklepach Inter Motors (stacjonarnych w całej Polsce oraz internetowym intermotors.pl) startuje właśnie promocja na jeansy motocyklowe. Promocje sięgają nawet -26%! Raff i Jędrzejak wpadli do sklepu Inter Motors, aby wyposażyć się w jeansy na ten sezon (Jędrzejak w Ixon Alex, a Raff w Oxford Original Approved AA) i przy okazji sprawdzić, jakie jeszcze ciekawe modele na Was czekają. Nagraliśmy rolkę z najciekawszymi cechami, obejrzyjcie:

https://www.tiktok.com/@motogenpl/video/7377053511067962657?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7208236648918861317

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany