Freestyle Heroes: Wyjątkowe motocyklowe wydarzenie 23 marca w Gliwicach! - Motogen.pl

33 zawodników zmierzy się w aż siedmiu dyscyplinach, aby zdecydować kto jest lepszy: młodzi i gniewni sportów extreme, czy old schoolowi „starzy” wyjadacze. Całe show oparte będzie właśnie na pojedynku młodego pokolenia ze starszym. Nie zabraknie lotów na motocyklach, quadach i samochodem na wysokości niemal trzeciego piętra. Do tego w powietrzu będzie można zobaczyć także zawodników na rowerach BMX, MTB, na rolkach, a nawet na hulajnogach! Akcja rozegra się na trzech wielkich lądowaniach, a każdy z zawodników podczas swoich lotów zaprezentuje zapierające dech w piersiach ewolucje. Wszystko po to, aby wygrać ten ekstremalny pojedynek pokoleń. Pojedynek, w którym jedynym sędzią będą widzowie. Tak! To Wy zdecydujecie, kto zasługuje na tytuł zwycięzcy Bohaterów Freestyle’u.

Międzypokoleniowa rozgrywka to nie jedyne, co dla widzów przygotowali organizatorzy. Całe show okraszone będzie energetycznym pokazem Psycho Dolls. Dziewczyny nie dość, że same są gorące, to jeszcze w niesamowity sposób igrają z ogniem oraz grawitacją. Jesteśmy pewni, że ich występ oraz dodatkowo efekty sceniczno-pirotechniczne od Viva-System sprawią, że będzie to niezapomniany występ.

Przed show odbędzie się Pit Party, podczas którego będzie można spotkać się z wszystkimi bohaterami wieczoru, zrobić pamiątkowe zdjęcie oraz wziąć autograf. Pula biletów wstępu na tę część wieczoru jest mocno ograniczona, więc warto pospieszyć się zakupem.

A już niedługo poznacie pierwsze nazwiska zawodników, którzy wystąpią w Arenie Gliwice. Nie zabraknie wśród nich zarówno medalistów igrzysk sportów akcji – X Games oraz utalentowanych zawodników, którzy te medale mają dopiero przed sobą.

Odliczanie do pierwszego takiego polskiego wydarzenia trwa! Bilety w sprzedaży, choć jeśli chcecie zdobyć najlepsze miejsca, musicie się pospieszyć – bilety rozchodzą się szybko.

Wiecej informacji na facebookowym wydarzeniu