Egzotyki na sprzedaż! - Motogen.pl
Jeśli Mikołaj był szczodry i mocno zasilił Wasze konta, to może zainteresuje Was fakt, iż jeden z z najbardziej znanych budowniczych motocykli, Roger Goldammer, wystawił na sprzedaż dwa swoje cudeńka.
Notorious

Niesamowita konstrukcja, motocykl bazujący na ramie Nortona, napędzany, hm… połówką V-Twina produkcji Harley’a. 965ccm, do tego kompresor i całe 80KM. Niby niewiele, ale biorąc pod uwagę, że układ hamulcowy bazuje na Nortonowskich bębnach, trzeba stalowych cochones, żeby się tym wynalazkiem napędzić i dać radę wyhamować.

Experimental

Zmodyfikowana rama Hondy CR 250R, dwusuwowy silnik BRC z gokarta. Geometria motocykla – cóż, trochę „poroniona” – dłuuuugo i maksymalnie nisko, karoseria wybitnie minimalistyczna, a jednocześnie bardzo unikatowa, elementy wykonane w jednym egzemplarzu każdy. Osprzęt przywodzi na myśl wyczynowe motocykle z torów wyścigowych. Na słonym jeziorze Bonneville Roger rozpędził Experimentala do prędkości ok. 210km/h (128 mil na godz.).

Na pytanie, dlaczego sprzedaje te cacka, Goldammer odpowiada z uśmiechem: "Cóż, jestem w posiadaniu wszystkich zbudowanych w ciągu ostatnich pięciu lat motocykli. Posiadam też górę rachunków do opłacenia…"

Ceny za tak unikatowe sprzęty nie są najniższe, Notorious kosztuje 392000 PLN, a Experimental 360600 PLN…
Dla chętnych podajemy numer telefonu Rogera: 001 250 764 8002