Dwa nowe Royal Enfieldy w drodze: Bear 650 i Classic 650 Twin! - Motogen.pl

Zdjęcia szpiegowskie dwóch nowych motocykli Royal Enfield, które wkrótce trafią na rynek, opublikował portal RushLane. Są to Bear 650 i Classic 650 Twin, oparte na udanej platformie 648 cm3 z dwucylindrowym silnikiem.

Bear 650 będzie prawdopodobnie scramblerem, na co wskazuje stylistyka nawiązująca do popularnych modeli tego typu. Zdjęcia szpiegowskie pokazują motocykl z wysokimi błotnikami, podniesioną kierownicą i oponami typu dual-sport.

Z kolei Classic 650 Twin to bardziej tradycyjny model, który stylistycznie zbliżony jest do innych modeli z rodziny Classic. Będzie wyposażony w chromowane elementy, okrągłe światła i komfortowe siedzenie.

Bear 650 i Classic 650 – Silnik i dane techniczne

Oba motocykle będą napędzane tym samym silnikiem co Interceptor 650 i Continental GT 650, czyli dwucylindrową jednostką o pojemności 648 cm3, generującą moc 47 KM i moment obrotowy 52 Nm. Napęd przekazywany będzie za pomocą 6-biegowej skrzyni.

Dostępność

Royal Enfield nie podał jeszcze oficjalnej daty premiery Bear 650 i Classic 650 Twin. Motocykle te nie trafią zapewne na rynek w tym roku, być może producent pokaże je jako premiery podczas targów EICMA.

Zdjęcia szpiegowskie modeli Bear 650 i Classic 650 do obejrzenia na stronie motociclismo.it

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany