To był lot godny Małysza! Paul Cassidy cudem unika obrażeń [FILM] - Motogen.pl

Paul Cassidy, uczestnik wyścigu North West 200, cudem uniknął poważnych obrażeń po widowiskowym locie i uderzeniu w samochód.

Miniony tydzień na North West 200 był pełen emocji, a jednym z głównych bohaterów stał się Paul Cassidy. W czwartek podczas jednego z wyścigów doszło do szokującego wypadku, w którym Cassidy omal nie stracił życia.

Wypadek na pierwszym zakręcie

Cassidy jechał tuż za innym zawodnikiem, a ten nagle zwolnił na pierwszym zakręcie i obejrzał się przez lewe ramię, nie zauważając nadjeżdżającego Cassidy’ego. Doszło do zderzenia, a Cassidy z impetem uderzył w chronioną miękkimi osłonami ścianę. Siła uderzenia była tak duża, że odbił się od niej i wzbił w powietrze na wysokość ponad 7m!

Upadek na samochód

Po upadku Cassidy wylądował na masce samochodu, zaparkowanego na podwórku. Na szczęście Cassidy wyszedł z wypadku bez poważniejszych obrażeń – nie złamał ani jednej kości.

Cudowne ocalenie

Dla Cassidy’ego był to niewątpliwie cud. Niestety, wypadek uniemożliwił mu start w sobotnim wyścigu Superstock. W czwartek po zdarzeniu opisał je w poście na Facebooku, dziękując za wsparcie wszystkim kibicom i służbom medycznym.

Wypadek Cassidy’ego – film

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany