CR&S Duu – nietypowy naked - Motogen.pl

Zwiedzający tegoroczne targi w Mediolanie będą mieli okazję bliżej zapoznać się z wyjątkowym nakedem o nazwie Duu.

Na targach Eicma zostanie zaprezentowany nietypowy motocykl marki CR&S. Naked o nazwie Duu to jednoślad, który zdecydowanie będzie wyróżniał się z tłumu. W solidnie wyglądającej ramie osadzono silnik marki S&S. V-Twin ma pojemność 1916 ccm. Producent jednak nie podaje mocy generowanej przez tę jednostkę.

Duu wygląda bardzo masywnie. W zwartej sylwetce wyróżnia się duży silnik, jednostronny wahacz oraz bardzo krótkie siedzenie. Maszyna jest dwuosobowa, chociaż pasażer będzie miał wyjątkowo mało miejsca. Układ wydechowy poprowadzono nisko, pod podnóżkami. Zbiornik paliwa, ze względu na konieczność upchnięcia jednostki napędowej, zyskał nietypowy kształt. Jeżeli liczyliście na klasycznie wyglądający przód, zawiedziecie się. Światła wylądowały po bokach przedniego widelca.

Motocykl pojawi się w sprzedaży dopiero w 2011 roku. Firma CR&S planuje wypuścić na rynek zaledwie kilkanaście sztuk Duu. Poza tym aby stać się posiadaczem tej maszyny, należy dysponować sporą ilością wolnej gotówki. Cena za ten model oscylować będzie w granicach 20 000 euro.