Continental BMW S1000RR - Motogen.pl

Continental Tyres, zaopatrująca BMW w opony, we współpracy z Wunderlich wypuściła sportowy motocykl BMW S1000RR własnego pomysłu.

Continental BMW S1000RR to seryjny sportowiec, w którym wykorzystano wszelkie możliwe dodatki dostępne w katalogu akcesoriów i który powstał we współpracy z niemiecką firmą tuningową, Wunderlich. Jednak wyposażenie i szczegóły techniczne nie wzbudzają takiego zainteresowania, jak malowanie S1000RR Continental. Czarny lakier z elementami białymi i pomarańczowymi to swoista 'mapa’ motocykla – pomaga poznać to niezwykłe zwierzę’, jego zwyczaje żywieniowe (spożywa benzynę), miejsce zabawy (plac zabaw Nurburgring) czy hobby (kulturystyka) i wiele innych. Wszystkie te informacje znajdziemy rozmieszczone w strategicznych miejscach BMW. Do całości dołączono, oczywiście, sportowe opony Continental.

Mimo że niektórzy chcieliby, by BMW wypuściło S1000RR w wersji naked, to przecież obudowany owiewkami sportowiec nie tylko przyjął się na świecie bardzo dobrze, ale także stwarza szerokie pole do popisu w kwestii tuningu optycznego. Wersja Continental jest tego doskonałym przykładem.

Więcej o motocyklach BMW