Colin Edwards zaczyna rozmowy z Kawasaki - Motogen.pl

Przed jednym z kolejnych wyścigów MotoGP, który ma odbyć się w Hiszpanii, szefowie Kawasaki maja mieć już gotową listę swoich „celów” na rok 2009.

John Hopkins ma już podpisany kontrakt na przyszły rok, plany na temat Anthony’ego Westa, i jego jazdy na modelu ZX – RR, wciąż są dość niepewne, z zaś Edwardsem dopiero zaczynają się pertraktacje.

Obecny zawodnik teamu Tech 3 Yamaha, prowadził ostatnio we Francji bardzo poważne rozmowy z szefem Kawasaki – Michaelem Bartholemy.

Edwards, który na torze Le Mans zdobył swoje pierwsze tegoroczne miejsce na podium, powiedział: „Nic nie ukrywam i po raz pierwszy rozmawiałem z Kawasaki we Francji, jednak jeszcze wiele musi się wydarzyć. Bardzo uważnie obserwuję swoje środowisko. I oni, i ja sprawdzamy co się dookoła dzieje.

Szef Kawasaki – Bartholemy powiedział zaś: „Mam przygotowana listę osób, które mnie interesują. Pomimo jej istnienia, nie chodzę ze spotkania na spotkanie, mogę odrobionę zaczekać. Bardzo chciałbym dać Anthony’emu szansę, poczynając od toru Catalunya. Najpierw chciałbym mieć przejrzysty obraz każdej z osób, wybrać kandydatów i zacząć naprawdę poważne rozmowy.