Aprilia Tuono 660 pojawi się wiosną 2021 [przyłapana, foto] - Motogen.pl

Indyjska premiera Tuono 660 ma odbyć się w pierwszej połowie 2021, a więc w Europie zobaczymy ten motocykl na wiosnę.

Aprilię RS 660 już znacie – wjedzie do polskich salonów w marcu 2021. Ale wszyscy czekamy na bliźniaczy model Tuono 660. Pojawiła się jako koncept na targach Eicma 2019, ale później przyszła cała ta pandemia i plany się rozjechały.

Najnowsze doniesienia ze świata wskazują, że Tuono 660 zadebiutuje już niebawem. Magazyn Autocar India napisał, że szef indyjskiego oddziału Piaggio oficjalnie zapowiedział prezentację Tuono 660 na pierwszą połowę roku 2021. Zazwyczaj europejskie premiery Aprilii miały miejsce wcześniej, dlatego można sądzić, że w naszej części świata Tuono 660 zostanie pokazana w okolicy wiosny 2021.

Może będzie to Motor Bike Expo we włoskiej Weronie zaplanowane na 2-5 kwietnia? Zobaczymy. Kilka miesięcy temu wyciekły zdjęcia produkcyjnej wersji Tuono 660. Z pewnością będzie to motocykl podobnie wypasiony jak RS 660, a więc zapowiada się ciekawy wojownik w segmencie lekkich i stosunkowo mocnych nakedów!

[AKTUALIZACJA – zdjęcie szpiegowskie]

Aprilia Tuono 660 została przyłapana w czasie testów drogowych! Zdjęcie pojawiło się na Twitterze. Nie zdradza zbyt wiele, ale potwierdza jedno – Tuono 660 wyglądała będzie dokładnie tak, jak ją sobie wyobrażaliście i jak przedstawiana była na zdjęciach przed premierą. Patrzcie:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany