Zakończenie sezonu nad Wdą - fotorelacja - Motogen.pl

Dodatkowym atutem była frekwencja, która z pewnością nie zawiodła . W przejeździe uczestniczyło ponad 130 motocykli, już nie tylko z naszych okolic, lecz co więcej z innych stron Polski. Rajd przeminął w przyjaznej, motocyklowej atmosferze. Zobaczyliśmy stary, zabytkowy dom, kościół z czerwonej cegły oraz zwiedziliśmy pobliskie miejscowości . Mieszkańcy aż wychodzili na drogę z zaciekawieniem patrząc na tak różnorodną paradę. Uczestniczyły w niej nie tylko nowe motocykle. Przyjechało wiele zabytkowych , wyczynowych, jak również sportowych sprzętów. 

Po powrocie do Czarnej Wody, czekała już na nas tradycyjna pieczona świnia. Ta idealnie dopieczona potrawa, nadała smaku nie tylko tej imprezie, ale i całemu sezonowi, który nieubłaganie minął. Następnie sympatycznie spędziliśmy czas przy ognisku i muzyce do białego rana.

Wielkie podziękowania dla Pana Kazimierza  Kujawskiego, za zaproszenie do swego zabytkowego domu i opowiedzenie kilka, bardzo interesujących historii oraz dla ks. Grzegorza Soboty za ciekawe przedstawienie przeszłości wiekowego kościoła, jak również o wiosce: Huta Kalna. Wyrazy wdzięczności dla Tomka Zblewskiego, za udostepnienie swego terenu, nad zawsze piękną rzeką Wdą.

Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę i mile spędzone chwile w Czarnej Wodzie 😉