Tatuaż na bananie. Kustom Konwent we Wrocku w ostatni weekend lipca - Motogen.pl

Amerykańskie samochody, hot rody, Volkswageny garbusy i ogórki, modyfikowane motocykle, rowery typu custom oraz zabytkowa motoryzacja to główne atrakcje Kustom Konwentu.

Oprócz wystaw organizatorzy zaplanowali wiele innych ciekawych punktów programu. W sobotnie popołudnie odbędą się rockabilly’owe koncerty wraz z darmowymi warsztatami tanecznymi rock’n’rolla. Przez cały weekend potrwa amatorski konkurs Miss Pin-Up Kustom Konwent 2016 – wszystkie zainteresowane uczestniczki wezmą udział w darmowej sesji zdjęciowej w stylu pin-up, korzystając z bezpłatnych usług stylistek i wizażystek.

Kustom Konwent 2015 - Miss Pin-Up

A oprócz tego: zlot food trucków, pokazy malowania aerografem oraz pinstriping, handmade’owa biżuteria oraz wytwarzane na miejscu akcesoria ze skóry, strefa tatuażystów oraz stoika handlowe z odzieżą vintage!

Organizatorzy zadbają również o atrakcje dla dzieci. Podczas Kustom Konwentu każdy zainteresowany będzie też mógł prawdziwą maszynką do tatuowania spróbować swoich umiejętności na skórce od banana, która podczas zabiegu zachowuje się bardzo podobnie do ludzkiej skóry.

Kustom Konwent - tatuowanie banana

Dzieciaki do lat 13 wchodzą na imprezę za darmo (tylko pod opieką dorosłych)! Dla pozostałych bilety na http://www.biletin.pl/pl/festiwal/wroclaw-kustom-konwent-kustom-bike-and-car-show-wroclaw-2016/4453/bilety.html
Ceny biletów: na sobotę 30zł, na niedzielę 15zł, na dwa dni 40zł.

Przy zakupie przez Internet można płacić kartą, na miejscu, w kasach – wyłącznie gotówką. Bilet jednodniowy jest ważny przez cały dzień. Można wchodzić i wychodzić z terenów imprezy w dniu zakupu biletu. Upoważnia do tego opaska na rękę z datą zakupu wejściówki. Bilet dwudniowy jest ważny przez cały czas trwania imprezy (z odpowiednią opaską).

Kustom Konwent potrwa w sobotę od 12:00 do 22:00 (ekspozycja motocykli 12:00-20:00), a w niedzielę od 10:00 do 16:00.

Szykujcie się na barwny i ciekawy festiwal muzyki, motoryzacji i lifestylu we Wrocławiu! Rezerwujcie ostatni lipcowy weekend. Spotykamy się we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 65.