Zaczynamy Tydzień Kawasaki w #OperacjaLato - zielono nam! - Motogen.pl

W Tydzień Kawasaki wjechaliśmy na zielono z trzema widowiskowymi motocyklami. Jeden ma ponad 200 KM i kompresor, inny nawiązuje do roku 1977…

Operacja Lato 2022 rozpoczęła się na początku lipca, a teraz wjeżdżamy w piąty Tydzień Kawasaki. Jest to równocześnie ostatni tydzień Operacji Lato, a to oznacza, że macie już tylko ostatnie kilka dni aby wziąć udział w konkursie!

Film rozpoczynający Tydzień Kawasaki:

Cały nasza Operacja Lato podzielona jest na pięć tygodni intensywnego objeżdżania motocykli, wraz z testami, galeriami zdjęć i spotkaniami. W ten sposób każdy z Was będzie miał okazję poznać bliżej motocykle Kawasaki, oglądać ciekawe filmy, czytać wciągające testy oraz po prostu podziwiać różne motocykle – ogrom rozrywki jest gwarantowany!

Tydzień Kawasaki rozpoczyna się wyjątkowo emocjonująco. Najwięcej emocji wywołuje potężny motocykl sportowo turystyczny, Ninja H2 SX. Ukrywa w sobie najnowocześniejszą technologię (m. in. radary z przodu i z tyłu), ale co najważniejsze, ma kompresor mechaniczny, który poza fantastycznymi dźwiękami, pozwala generować 210 KM mocy! (Informacja prasowa o Ninjy H2 SX.)

Kolejna w kolejce jest Ninja 1000SX, także motocykl sportowo-turystyczny, ale zupełnie innej kategorii. Zapewnia wygodną, wyprostowaną pozycję, jest motocyklem niesamowicie uniwersalnym, a do tego również zachwyca mocą 142 KM z litrowego silnika rzędowego.

Niemniej emocjonujący jest Z650RS! Tutaj do czynienia mamy ze sprawdzoną konstrukcją motocykla, ale w obudowie neo-retro. Kształt felg, budowa tylnej sekcji, czy reflektor i zegary zapierają dech w piersiach. Przepiękne malowanie nawiązuje do 1977 roku…

Więcej o poszczególnych motocyklach już niebawem na portalu oraz w filmach na Facebooku.

Spotkanie z Kawasaki w Gdyni!

W Tygodniu Kawasaki zapraszamy Was na dość nietypowe spotkanie. Wpadajcie w sobotę do Trójmiasta! Widzimy się dokładnie o godzinie 11:00 dnia 6 sierpnia, a miejsce spotkania to parking pod centrum handlowym Klif w Gdyni. Dlaczego akurat tam? Ponieważ trzeba pożegnać Barrego oraz zwycięzców konkursu Motul Europa Tour, którzy wyruszają na wyprawę na Nordkapp – a jadą motocyklami Kawasaki Versys 1000. (Szczegóły poznacie na Instagram stories @motogen.pl.)

Konkurs #OperacjaLato @motogen.pl

KONKURS! Nie zapominajcie o nim. A to dlatego, że w wyjątkowo łatwy sposób możecie zgarnąć albo kask Schuberth C5, albo 5 razy plecak Motul z chemią, albo 5 bonów zakupowych od 4 Ride, albo 5 zestawów klocków hamulcowych, albo inne gadżety. Wystarczy motocyklowe zdjęcie! Szczegóły w poście konkursowym.

UWAGA! ZOSTAŁO MAŁO CZASU! Zdjęcia konkursowe przyjmujemy tylko do godz. 23:59 dnia 7 sierpnia, czyli do końca tygodnia!

Operacja Lato 2022, spotkania, konkurs!

Ale to nie wszystko. Warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę niespodzianek, spotkań, konkursów. Czy jest lepszy plan na lipiec i kawałek sierpnia, niż intensywna zabawa na motocyklach?

Harmonogram Operacji Lato 2022:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów są naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany