Kawasaki Ninja H2 SX 2022 - jak jeździ się z kompresorem? [pierwsze wrażenia, OPERACJA LATO] - Motogen.pl

Za sprawą kompresora, Kawasaki Ninja H2 SX nie tylko ma aż 210 KM, ale przy okazji zapewnia kosmiczne wrażenia dźwiękowe… Sposób budowania mocy jest szokujący!

Ninja H2 SX jest motocyklem prawdziwie wyjątkowym. Z jednej strony dlatego, że pełni funkcję bardzo szybkiego i bardzo sportowego pocisku turystycznego – zapewniając przy tym przyjemność prowadzenia także na ciaśniejszych zakrętach oraz w mieście. Z drugiej strony, tym co wyróżnia H2 SX, jest obecność kompresora mechanicznego… Dzięki niemu moc maksymalna wynosi szalone 200 KM, a przy wysokiej prędkości z efektem Ram Air aż 210 KM! Wrażenia oraz dźwięki towarzyszące temu motocyklowi są niesamowite…

Poznajcie więc pierwszą opinię – jak jeździ się motocyklem z kompresorem. Kawasaki Ninja H2 SX będzie też bohaterem głównym już w niedzielę na kanale YouTube Motogen w Filmie Tygodnia Kawasaki!

Kawasaki Ninja H2 SX – pierwsze wrażenia!

OPERACJA LATO w Motogen.pl – ostatni tydzień!

Materiał powstał w czasie Tygodnia Kawawaski podczas Operacji Lato 2022 w Motogen.pl.

Projekt Operacja Lato to pięć tygodni marek, w którym przygotowujemy dla Was filmy, zdjęcia i testy z intensywnego testowania motocykli. Ale to nie wszystko, warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), a w planie między innymi spotkanie w Trójmieście!

Nie zapomnijcie też, że macie już ostatnie dni aby wziąć udział KONKURSIE #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Harmonogram Operacji Lato 2022:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów będą naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany