Yamaha MT-10 2022 - FILM, test, opinia, wrażenia [OPERACJA LATO] - Motogen.pl

Yamaha MT-10 po tylu latach od pojawienia się na rynku wciąż potrafi nas zaskakiwać i to jest piękne! W ramach Operacji Lato ta „bestia-cyborg” pracowała w służbie człowiekowi – obejrzyjcie film!

Yamaha MT-10 na rok 2022 otrzymała odświeżony wygląd. Wciąż jest on mroczny, tajemniczy i nieco kontrowersyjny. Patrząc na przednią lampę można jednak stwierdzić, że teraz jedną cząstkę cyborga zastąpiła cząstka nowoczesnego samuraja…

Do tego w MT-10 2022 pojawił się szereg zmian na pokładzie z poprawioną elektroniką na czele. MT-10 zachwyca z jednej strony brutalną mocą i precyzją prowadzenia, z drugiej strony poręcznością i użytecznością na co dzień podczas „normalnej” jazdy w mieście. Przyjazne i łagodne usposobienie Yamahy MT-10, która potrafi wygenerować 166 KM mocy? Tak, to naprawdę jest możliwe, wystarczy zrezygnować z trybu jazdy A i najlepiej wybrać C lub D… Temperament tego motocykla potrafi zmienić się o 180 stopni za jednym naciśnięciem magicznego przycisku na kierownicy! Chwilę później znów wracasz do trybu A i przednie koło znów powraca do lewitacji na pierwszych trzech biegach! Totalny odlot i uczta dla zmysłów.

W tym również dla zmysłu słuchu, bo nie istnieje na motocyklowym rynku drugi taki rzędowy, czterocylindrowy silnik, jak ten w MT-10. Charakterystyczny, chrapliwy pomruk w zakresie 5-7 tys. obr/min. daje niezapomniane wrażenia! Trzeba tylko mocno się trzymać kierownicy. I jednocześnie trzymać się za portfel i prawo jazdy…

Yamaha MT-10 2022 – video test:

Link bezpośredni do YouTube.


OPERACJA LATO w Motogen.pl trwa!

Materiał powstał w czasie Tygodnia Yamaha podczas Operacji Lato 2022 w Motogen.pl.

Projekt Operacja Lato to pięć tygodni marek, w którym przygotowujemy dla Was filmy, zdjęcia i testy z intensywnego testowania motocykli. Ale to nie wszystko, warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę spotkań. Nie zapomnijcie też, że trwa KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Harmonogram Operacji Lato 2022:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów będą naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany