Jeździliśmy: XSR900, MT-10, R7 - nasze wrażenia po Tygodniu Yamaha #OperacjaLato 2022 - Motogen.pl

Za nami drugi segment Operacji Lato, czyli Tydzień Yamaha. Jeździliśmy XSR900, MT-10 oraz R7. Spotykaliśmy się z Wami w kilku różnych miejscach. Sprawdźcie podsumowanie tygodnia, a za chwilę zaczynamy kolejną markę!

W ramach Operacji Lato mamy dla Was intensywne testy motocykli, sporo filmów, zdjęć i spotkań. Cały projekt podzieliliśmy na pięć tygodni marek. Zachęcamy do śledzenia nas na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), a tam komunikujemy o kolejnych atrakcjach, jak na przykład wspólne spotkania i wyjazdy, a także KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Miniony tydzień był Tygodniem Yamaha. Spotkaliśmy się z Wami pod Stadionem Narodowym w Warszawie, a także byliśmy w wspólnie na MT-Tour w Łodzi. Sprawdźcie podsumowanie Yamahy, a za chwilę rozpoczynamy tydzień kolejnej marki…

MT-10: bestia cyborg w służbie człowiekowi [FILM TYGODNIA YAMAHA!]

Główną atrakcją Tygodnia Yamahy i jednocześnie bohaterem filmu głównego na YT był MT-10. Udanego oglądania!

XSR900 – piękny i skuteczny, jeden z najlepszych

Yamaha XSR900 szybko zdobyła pełną sympatię Jędrzejaka. Świetnie wygląda, bardzo dobrze jeździ, ma wysokie wyposażenie. Zobacz szybką opinię oraz przeczytaj pełny test (link poniżej).

R7 – lekki motocykl sportowy nowej generacji

Yamaha R7 jest reprezentantem kategorii lekkich, treningowych motocykli sportowych. Tym razem podziwiamy ją w wyjątkowym malowaniu „World GP 60th Anniversary Edition”.

Konkurs #OperacjaLato @motogen.pl

Podczas Operacji Lato 2022 przygotowaliśmy nie tylko pięć tygodni marek wraz z intensywnymi filmami, testami i spotkaniami, ale także wypasiony konkurs! Do zgarnięcia są: kask Schuberth C5 ; 5x plecak Motul z chemią ; 5x bon o wartości 500zł na motocyklowe zakupy ; 5x zestaw klocków hamulcowych TRW ; sporo gadżetów.

W skrócie! Musicie przygotować zdjęcie, krótki film, lub jakiś inny ciekawy materiał o tematyce motocyklowo-wakacyjnej. Należy go wrzucić publicznie na swój profil i dodać do niego #OperacjaLato oraz @motogen.pl. Na koniec my wybieramy najciekawsze i najbardziej angażujące prace. Liczy się kreatywność i dobry humor. Jako podpowiedź możecie sprawdzić, jakie zdjęcia wygrały rok temu, w poprzedniej edycji konkursu. Szczegóły i detale w kolejnych akapitach i w regulaminie.

Konkurs w pigułce:
– wrzucacie zdjęcia/filmy/itp. od 4 lipca do 7 sierpnia;
– publikacja wyników do 31 sierpnia;
– należy opublikować motocyklowo-wakacyjne zdjęcie lub film;
– musi być publiczne z hashtagiem #OperacjaLato ;
– musi zawierać znacznik prowadzący do @motogen.pl na FB lub Instagramie;
– na koniec Redakcja Motogen.pl wybierze najciekawsze;
– wygrywasz tylko raz, ale publikujesz ile chcesz,
– lista świetnych oraz wszelkie szczegóły w artykule konkursowym,
– podpowiedź: możecie sprawdzić, jakie zdjęcia wygrały rok temu, w poprzedniej edycji konkursu.

Zachęcamy do śledzenia nas na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), a tam komunikujemy o kolejnych atrakcjach.

Dziękujemy partnerom z wsparcie Operacji Lato 2022 oraz za przekazanie nagród do konkursu:

  • SCHUBERTH,
  • TRW,
  • NGK,
  • EXIDE,
  • MOTUL,
  • 4RIDE
  • BNP PARIBAS.

Motocykle do Operacji Lato użyczają importerzy:

– Suzuki,
– Yamaha,
– BMW Motorrad,
– Piaggio,
– Kawasaki.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany