Yamaha R7 2022 w malowaniu World GP 60th Anniversary Edition [GALERIA ZDJĘĆ, Operacja Lato] - Motogen.pl

Yamaha R7 jest reprezentantem kategorii lekkich, treningowych motocykli sportowych. Tym razem podziwiamy ją w wyjątkowym malowaniu „World GP 60th Anniversary Edition”.

Yamaha R7 powstała na bazie ramy i silnika z MT-07. Czyli ma dwucylindrowy silnik rzędowy o mocy 73 KM i waży zaledwie 188 kg z paliwem. Te parametry, w połączeniu z dobrej jakości zawieszeniem i hamulcami dają świetny efekt. R7 to świetny motocykl sportowy dla początkujących, albo do jazdy także po mieście, albo jako motocykl treningowy na wszystkie mniejsze tory w Polsce.

W czasie Operacji Lato jeździliśmy testową Yamahą R7 w fantastycznym malowaniu World GP 60th Anniversary Edition. Ta wersja kolorystyczna uświetnia 60. rocznicę startów Yamahy w Mistrzostwach Świata Grand Prix. Podziwiajcie ją na zdjęciach Tomka „Tomazi” Parzychowskiego!

Yamaha R7 2022 w malowaniu World GP 60th Anniversary Edition – zdjęcia:

Zobacz też: poniżej szybka opinia o R7 okiem Barrego:

OPERACJA LATO w Motogen.pl trwa!

Materiał powstał w czasie Tygodnia Yamaha podczas Operacji Lato 2022 w Motogen.pl.

Projekt Operacja Lato to pięć tygodni marek, w którym przygotowujemy dla Was filmy, zdjęcia i testy z intensywnego testowania motocykli. Ale to nie wszystko, warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę spotkań. Nie zapomnijcie też, że trwa KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Harmonogram Operacji Lato 2022:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów będą naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany