Weekend z MotoGP w I'M Inter Motors Yamaha POLand POSITION gratka dla fanów wyścigów - Motogen.pl

W miniony weekend w salonie I’M Inter Motors Yamaha POLand POISTION odbyła się niecodzienna impreza pod hasłem weekend z MotoGP. Uczestnicy mogli przetestować kaski Shoei oraz te z oferty I’M (zwłaszcza Shark, Nolan), zapoznać się z chemią motocyklową Motul, skosztować grilla, sprawdzić stan pojazdu oraz wstawić motocykl na hamownię.

Paweł Szkopek i Michał Fiałkowski w akcji…

Ale to nie wszystko, były gry MotoGP dla najmłodszych, barber, studio tatuażu a także duże zniżki na akcesoria i ubrania z sieci I’M. Jednak to, co było głównym magnesem, to wspólne oglądanie wszystkich wyścigów serii MotoGP w towarzystwie najbardziej znanego komentatora i dziennikarza sportowego – Michała Fiałkowskiego. Gościem specjalnym był Paweł Szkopek, który w przerwie zaprezentował działanie poduszki powietrznej marki Alpinestars. Kibicom udzieliły się emocje a mimo różnych sympatii sportowych oglądanie wyścigów w gronie podobnych pasjonatów to bardo przyjemne doznanie.

Wybuch poduszki ok 3:25

I tutaj pojawia się jedyne zastrzeżenie do eventu a właściwie do jego braku – dlaczego I’M Inter Motors Yamaha POLand POSITION jeszcze nie wpadło na pomysł, żeby taką imprezę (nawet w skromniejszej formie) organizować w każdą niedzielę MotoGP? 🙂

Więcej o motocyklach Yamaha