V Wrocław Motorcycle Show już w ten weekend! - Motogen.pl

Wypada zacząć od listy wystawców, a ta jest całkiem atrakcyjna. Na targach zobaczymy motocykle z Austrii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Japonii i Stanów Zjednoczonych. Wymienione kraje dumnie będą reprezentować Aprilia, Ducati, Harley-Davidson, Honda, Kawasaki, KTM, Moto Guzzi, Suzuki, Triumph i Yamaha. Nie zabraknie również skuterów Kymco, Piaggio, a miłośników jazdy w dobrym stylu zainteresuje oferta marki Vespa.

Jeżeli wybieracie się do Wrocławia żeby przymierzyć się do nowych ciuchów lub chcecie zapoznać się z ofertą akcesoriów, to czekają na Was między innymi Inter Motors, Modeka, Moto Akcesoria, 4 Ride, Motul i inni. Osoby chcące aktywnie spędzić sezon na torze wyścigowym powinny odwiedzić stoisko Speed Day. Cykl treningów na poznańskim torze rusza już w kwietniu. Jeżeli chcecie nauczyć się prawidłowego udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, to będą na Was czekać MotoPomocni.

Targi Wrocław Motorcycle Show to nie tylko stoiska – to również imprezy tematyczne. Pierwsza z nich to Wrocław Off-Road Show, gdzie zapoznacie się z ofertą biur aktywnej podróży, specjalistycznych sklepów i szkół jazdy, a do tego będziecie mogli powzdychać do terenowych oldtimerów. Miłośnicy przerabianych motocykli powinni udać się do części, w której odbędą się III Wrocławskie Mistrzostwa Motocykli Custom. Na podróżników czekają ciekawi goście, a wśród nich Ania Jackowska oraz uczestnicy projektów „Motobros”, „One temu winne”, „Ojciec z córką w bałkańskim kotle” i „Dalej się nie da?!”. Na tych, którzy chcą się przewietrzyć, ale niekoniecznie złapać oddech czeka stuntowa ekipa w składzie Stunter13, Leo Stuntrider, Fragment, Korzeń, TSR i Mochu.

Oczywiście będziemy obecni na targach i jeżeli nie będziecie mogli dotrzeć do Wrocławia, to śledźcie naszą relację na żywo, którą odpalimy już w sobotni poranek. Drzwi Hali Stulecia będą otwarte dla zwiedzających od 10:00 do 18:00. Szczegółowe informacje na temat dojazdu i biletów znajdziecie na www.wms.info.pl.

Autor: Wojciech Grzesiak