Twoje nowe Ducati w atrakcyjnym finansowaniu! - Motogen.pl

Dostępne produkty finansowe to: kredyt Niska Rata, kredyt standard 3×33, kredyt 50/50 oraz kredyt standard – raty miesięczne. Ponadto polski importer przygotował również bogaty pakiet korzyści, który obejmuje ochronę gwarancyjną do 4 lat, ubezpieczenie od 4,5% oraz fabryczne assistance, dzięki któremu każdy wyjazd będzie mógł stać się niezapomnianą podróżą. Oferta dotyczy wszystkich motocykli Ducati dostępnych w sprzedaży u autoryzowanych dealerów dealerów. Nie czekaj, przyjdź do salonu i zapytaj o szczegóły!

Ducati Monster 797 w finansowaniu 470 zł / miesiąc (kredyt Niska Rata)

Monster 797 to idealny pierwszy krok do świata motocykli Ducati. Wszechstronny jak każdy Monster, a przy tym łatwy w prowadzeniu i dający mnóstwo frajdy z jazdy. Model Monster 797 zaprojektowano z myślą o łatwości prowadzenia. Ma kompaktową sylwetkę, nisko umieszczone i wąskie siedzenie, szeroką kierownicę i jeszcze niższą wagę. Wszystko to sprawia, że zwinnie radzi sobie zarówno w ruchu miejskim, jak i w trasie.

Ducati Diavel 1260 w finansowaniu od 1070 zł / miesiąc (kredyt Niska Rata)

Niekonwencjonalny, niepowtarzalny, nie do pomylenia z innymi. Od kiedy tylko pojawił się na targach EICMA w 2010 roku, Diavel oszałamia swoją osobowością, designem, brutalną sylwetką i rasowym silnikiem. Diavel 1260 drugiej generacji pozostaje wierny pierwotnemu duchowi tego niesamowicie wyjątkowego motocykla, czerpiąc z kluczowych elementów stylistycznych, a jednocześnie zdecydowanie je aktualizując.

Ducati Multistrada 950 w finansowaniu od 750 zł / miesiąc (kredyt Niska Rata)

Przyjemność podróżowania można odczuwać nie tylko na dalekich wyprawach, ale również w sytuacjach zupełnie codziennych. Multistrada 950 dostarcza emocji typowych dla maszyn Ducati, które drzemią w kompaktowym i łatwym do opanowania motocyklu turystycznym. To mocny silnik, niewielka masa i wysoki poziom bezpieczeństwa gwarantowany przez przemyślaną konstrukcję i nowoczesne technologie. Do tego długie okresy międzyprzeglądowe i niepowtarzalny włoski design.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://ducatipolska.pl/twoje-nowe-ducati-w-kredycie-niska-rata

Więcej o motocyklach Ducati