Trzeci oficjalny klub DUCATI w Polsce! - Motogen.pl

Bolońscy włodarze docenili trud jaki włożono w stworzenie klubu i wreszcie na światowej mapie oficjalnych klubów miłośników włoskich maszyn, w samym sercu Śląska, wesoło zabłysła czerwona kropka symbolizująca nowy klub. Obecnie w naszym kraju działają zatem trzy oficjalne kluby DUCATI: Desmo Maniax DOC Poland, krakowski Desmoobsession i śląska DESMOsilesia.

 

Oficjalny status DOC nadaje członkom klubu szereg przywilejów i korzyści. Włoska fabryka dostarcza klubowiczom pakiety powitalne obejmujące kartę klubową, naszywkę, przypinkę, koszulkę i pokrowiec na kask. Członkowie oficjalnego DOC mogą na specjalnych warunkach uczestniczyć w imprezach organizowanych przez producenta i bezpłatnie zwiedzać muzeum i fabrykę DUCATI. Klub otrzymuje dostęp do specjalnej platformy internetowej umożliwiającej promocję imprez klubowych i ułatwiającej kontakt z fabryką oraz innymi klubami na całym świecie.

 

Nadanie oficjalnego statusu zbiega się z 5 rocznicą założenia klubu. Z okazji jubileuszu, w ostatni weekend wakacji, klub organizuje rajd motocyklowy w dość intrygującej formule.

 

Szczegóły na desmoGT.com.

Więcej o motocyklach Ducati