TEST: Kawasaki Ninja H2 SX 2022 - motocykl turystyczny, luksusowy i obłędnie szybki [FILM, opinia, ZDJĘCIA] #OperacjaLato - Motogen.pl

Kawasaki Ninja H2 SX to wpisuje się w kategorię motocykli sportowo-turystycznych. Rzeczywiście potrafi jeździć (BARDZO!) szybko, a przy tym (BARDZO!) komfortowo. Ale ponadto ma kilka innych cech specjalnych, jak na przykład kompresor czy radary! Zobaczcie film…

Odnoszę wrażenie, że Kawasaki Ninja H2 SX nie jest normalnym jednośladem i nie jest przeznaczony dla normalnych ludzi. Bo ile innych motocykli turystycznych, albo w ogóle motocykli, może pochwalić się obecnością takich aspektów jednocześnie:
– Strzelający agresją kompresor? 
– Ponad 200 KM mocy?
– System kontroli atomowego startu z miejsca?
A z drugiej strony także:
– Radary z aktywnym tempomatem i ostrzeżeniami?
– Kluczyk zbliżeniowy?
– Czy chociażby: stopka centralna?

Ninja H2 SX ma to wszystko (i jeszcze więcej) na raz. Kto wpadł na ten szalony pomysł?! I dlaczego tak bardzo mi się podoba?! Wszystko zostało całkiem dokładnie opowiedziane w filmie głównym Tygodnia Kawasaki podczas Operacji Lato 2022:

Ninja H2 SX – 210 KM, kompresor, radary – po co to komu? FILM:

Film na YT dokładnie o 19:00 dziś, link bezpośredni do YouTube.

Kawasaki Ninja H2 SX 2022 – GALERIA ZDJĘĆ:

fot: Tomazi.pl

OPERACJA LATO w Motogen.pl trwa!

Materiał powstał w czasie Tygodnia Kawasaki podczas Operacji Lato 2022 w Motogen.pl.

Projekt Operacja Lato to pięć tygodni marek, w którym przygotowujemy dla Was filmy, zdjęcia i testy z intensywnego testowania motocykli. Ale to nie wszystko, warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę spotkań. Nie zapomnijcie też, że trwa KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Harmonogram Operacji Lato 2022:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów będą naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany