Jeździliśmy: Ninja H2 SX, Z6550RS, Ninja 1000SX oraz skuter wodny Ultra 310 LX-S! Podsumowanie Tygodnia Kawasaki #OperacjaLato 2022 - Motogen.pl

Tydzień Kawasaki już za nami: jeździliśmy trzema wyśmienitymi motocyklami, z czego jeden miał ponad 200 KM mocy… Ale poza tym sprawdziliśmy również, ile adrenaliny potrafi dostarczyć skuter wodny Kawasaki o mocy 300 KM!

W ramach Operacji Lato mamy dla Was intensywne testy motocykli, sporo filmów, zdjęć i spotkań. Cały projekt podzieliliśmy na pięć tygodni marek. Zachęcamy do śledzenia nas na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), a tam komunikujemy o kolejnych atrakcjach, jak na przykład wspólne spotkania i wyjazdy, a także KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl (który trwa tylko do 23:59 w niedzielę 7 sierpnia)! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Miniony tydzień był Tygodniem Kawasaki. Jeździliśmy wyposażoną w kompresor Ninją H2 SX, retro Z650RS, czy fantastyczną Ninją 1000SX. Ponadto wskoczyliśmy na skuter wodny Kawasaki. W minionym tygodniu Barry odebrał też Versysa 1000, aby w sobotę spotkać się z Wami w Gdyni skąd cała grupa wyruszyła w podróż na Nordkapp!


Ninja H2 SX – turystyk o mocy 200 KM, po co to komu? [FILM TYGODNIA KAWASAKI]

Kawasaki Ninja H2 SX kwalifikuje się jako motocykl sportowo-turystyczny. No i rzeczywiście jest wygodny, można łatwo zapakować kufry i pasażera, są także radary (i wiele innych systemów) dbające o bezpieczeństwo. Ale jest też kosmicznie mocny silnik z kompresorem, który może generować aż 210 KM! Po co komu takie połączenie? Obejrzyjcie film!


Szybka opinia o Ninjy H2 SX

Zanim jeszcze nagraliśmy film główny o Ninjy H2 SX, mieliśmy dla Was też pierwsze wrażenia na gorąco. Zapraszamy na kilka szybkich minut o szybkim turystyku!

Skuter wodny Kawasaki Ultra LX-S 310 – film z jeziora

Poza motocyklami, wsiedliśmy też na inną ultra mocną maszynę Kawasaki. Tym razem sprawdziliśmy, ile adrenaliny potrafi wygenerować 300-konny skuter wodny Ultra LX-S 310.

Z650RS – naked neoretro, zwinny i stylowy

Kawasaki Z650RS ukrywa w sobie znany z wielu innych modeli silnik z dwoma cylindrami w rzędzie, o mocy 68 KM. Podwozie nie jest zbyt zaawansowane, ale za to gwarantuje wysoką uniwersalność oraz sporo radości z jazdy. Ale najważniejsze jest, jak fenomenalnie ten motocykl wygląda! Jego linie, detale i lakierownie wywarły na nas ogromne wrażenie.

Ninja 1000SX – motocykl niemalże idealny?

Kawasaki Ninja 1000SX to doskonały pojazd dla osób lubiących dynamiczną turystykę, niestroniących od jazdy po krętych serpentynach i weekendowych wypadach z kolegami. To motocykl dla kogoś, kto kocha jazdę techniczną, kto uwielbiał motocykle sportowe, ale po wielu latach poszukuje czegoś wygodniejszego, ale nie będącego typowym, turystycznym kredensem.

Z Kawasaki Versys 1000 na Nordkapp

Jednym z partnerów Operacji Lato jest Motul. A tak się składa, że Tydzień Kawasaki płynnie przechodzi w wyjazd na Nordkapp, organizowany w ramach konkursu Motul Europa Tour. A więc Barry tak naprawdę nie kończy Tygodnia Kawasaki, tylko wsiada na Versysa 1000 i rozpoczyna 4000 kilometrów przez Skandynawię, na jej północny kraniec. Tę podróż też możecie śledzić na naszych social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie)

https://www.instagram.com/p/Cg6sf22IzvR/

Konkurs #OperacjaLato @motogen.pl

Jeżeli czytacie ten artykuł tuż po opublikowaniu, czyli w niedzielny wieczór 7 sierpnia, macie OSTATNIE GODZINY aby wziąć udział w konkursie!

Podczas Operacji Lato 2022 przygotowaliśmy nie tylko pięć tygodni marek wraz z intensywnymi filmami, testami i spotkaniami, ale także wypasiony konkurs! Do zgarnięcia są: kask Schuberth C5 ; 5x plecak Motul z chemią ; 5x bon o wartości 500zł na motocyklowe zakupy ; 5x zestaw klocków hamulcowych TRW ; sporo gadżetów.

W skrócie! Musicie przygotować zdjęcie, krótki film, lub jakiś inny ciekawy materiał o tematyce motocyklowo-wakacyjnej. Należy go wrzucić publicznie na swój profil i dodać do niego #OperacjaLato oraz @motogen.pl. Na koniec my wybieramy najciekawsze i najbardziej angażujące prace. Liczy się kreatywność i dobry humor. Jako podpowiedź możecie sprawdzić, jakie zdjęcia wygrały rok temu, w poprzedniej edycji konkursu. Szczegóły i detale w kolejnych akapitach i w regulaminie.

Konkurs w pigułce:
– wrzucacie zdjęcia/filmy/itp. od 4 lipca do 7 sierpnia;
– publikacja wyników do 31 sierpnia;
– należy opublikować motocyklowo-wakacyjne zdjęcie lub film;
– musi być publiczne z hashtagiem #OperacjaLato ;
– musi zawierać znacznik prowadzący do @motogen.pl na FB lub Instagramie;
– na koniec Redakcja Motogen.pl wybierze najciekawsze;
– wygrywasz tylko raz, ale publikujesz ile chcesz,
– lista świetnych oraz wszelkie szczegóły w artykule konkursowym,
– podpowiedź: możecie sprawdzić, jakie zdjęcia wygrały rok temu, w poprzedniej edycji konkursu.

Zachęcamy do śledzenia nas na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), a tam komunikujemy o kolejnych atrakcjach.

Dziękujemy partnerom z wsparcie Operacji Lato 2022 oraz za przekazanie nagród do konkursu:

  • SCHUBERTH,
  • TRW,
  • NGK,
  • EXIDE,
  • MOTUL,
  • 4RIDE
  • BNP PARIBAS.

Motocykle do Operacji Lato użyczają importerzy:

– Suzuki,
– Yamaha,
– BMW Motorrad,
– Piaggio,
– Kawasaki.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany