Roczniaki od Ducati - Motogen.pl

Lista oferowanych motocykli, których rabaty często stanowią liczby pięciocyfrowe, jest dosyć długa, a przedstawione na niej modele niezwykle ciekawe. Co więcej. Mimo tak znacznych rabatów wszystkie motocykle obejmuje promocja „Lato z Ducati OCAC gratis”.

Jednym z rodzynków, jaki od razu rzuca się w oczy jest „zupełna nówka” unikatowego, bo produkowanego tylko w 2016 roku, modelu Flat Track Pro. Obniżka w jego przypadku to niebagatelne 9 900 zł, co daje nam cenę 43 000 zł. Za nią dostajemy ciekawie skonfigurowany model oddający ducha wyścigów na torach trawiastych. Charakteryzuje go brak tylnego błotnika, obszerne pola startowe po obu stronach kanapy, minimalistyczny przedni błotnik i fabryczny układ wydechowy Termignoni.

Rabaty na inne Scramblery Ducati także zachęcają do zakupów. Najniższa obniżka dotyczy, nie inaczej, najmniejszego w ofercie modelu Scrambler Sixty2. To „tylko” 6900 zł, ale i punkt wyjścia nie był za wysoki. Kto by uwierzył, że fabrycznie nowego Scramblera Ducati można mieć za nieco ponad 30 000 zł (dokładnie 30 500 zł).

Obniżki na Scramblery Full Throttle, Classic i Urban Enduro wahają się od 7900-8000 zł, co daje nam ceny na poziomie 41 000 zł za szykownego Scramblera Calssic i Full Throttle oraz 40 900 zł za nieprodukowanego już, ekscentrycznego Urban Enduro.

Reszta listy to, poza Monsterem 1200S, upusty pięciocyfrowe. To robi wrażenie. Na Monstera 1200R i Multistradę Enduro dostaniemy 12 000 zł (słownie: dwanaście tysięcy złotych) upustu, a za ekskluzywną wersję Multistrady Pikes Peak niebagatelne 12 900 zł. Monster S z upustem „jedynie” 9000 zł wypada nieco blado w tej części tabeli, ale znając jego możliwości i tak wiemy, że warto jest rozważyć także i tę ofertę.

Warto pamiętać, że ta oferta nie będzie trwała wiecznie, a ilość motocykli objętych promocją jest ograniczona, więc warto spieszyć się z podejmowaniem decyzji.

Więcej o ofercie Ducati można dowiedzieć się tutaj.

Więcej o motocyklach Ducati