Render motocykla Yamaha MT-25 - Motogen.pl

Yamaha YZF-R25 odniosła w Azji spory sukces pomimo, że na razie model ten nie jest jeszcze dostępny w Indiach. Po wypuszczeniu MT-125, MT-07 i MT-09 naturalnym krokiem będzie przedstawienie modelu MT-25. Wizualizacja pojawiła się na stronie Motoblast, gdzie prezentowane są wizje różnych motocykli i samochodów oraz ich malowań.

Pomimo, że MT-25 będzie oparta o YZF-R25, producent zmieni ustawienie kierownicy i siedziska tak aby pozycja była typowa dla motocykli naked. Na wizualizacji motocykl z przodu bardzo przypomina model MT-07, ale z tyłu pojawiły się elementy bardziej sportowe, które kojarzą się z R25.

Jeżeli motocykl będzie podobny do wizji Motoblast, to z pewnością stanie się ciekawą propozycją dla początkujących. W Europie oczywiście będzie napędzany silnikiem z modelu R3 i tu może pojawić się problem z nazwą, ponieważ model MT-03 już był na rynku. Producent może jeszcze skorzystać na przykład z oznaczenia MT-32, ponieważ Yamaha R3 ma silnik o pojemności 320cm3. Czekamy na dalsze wieści z Indonezji.

Więcej o motocyklach Yamaha Autor: Wojciech Grzesiak