Praca w Inter Motors: specjalista ds. e-marketingu - Motogen.pl

Opis stanowiska:

1/ Otwarta i szczera komunikacja z klientem,

2/ Praca z zawartością graficzną treści newslettera i e-mail marketingu,

3/ Planowanie, realizacja i koordynowanie kampanii reklamowych, ze szczególnym uwzględnieniem reklamy narzędzi Google,

5/ Praca z narzędziami do monitoringu i analizy danych,

6/ Praca nas zawartością treści strony.

Wymagania:

1/ Otwartość, łatwość nawiązywania relacji,

2/ Znajomość internetowych narzędzi marketingowych,

3/ Znajomość branży motocyklowej,

4/ Umiejętność tworzenia kampanii reklamowych,

5/ Znajomość Google Analytics,

6/ Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

7/ Zaangażowanie i inicjatywa oraz doskonała organizacja pracy,

8/ Zdolność analitycznego myślenia,

9/ Samodzielność.

Oferujemy:

1/ Komfortowa forma zatrudnienia,

2/ Atrakcyjne warunki pracy,

3/ Ciekawy i przyszłościowy projekt,

4/ Możliwość realizowania własnych pomysłów,

5/ Fajną atmosferę w zespole.